Plex zakończy obsługę podcastów w piątek

W piątek Plex zakończy obsługę podcastów, funkcję Dodano w 2018 r.. Plex usuwa również dedykowaną sekcję Web Shows, ale większość tych treści będzie nadal pojawiać się w innych miejscach aplikacji.

Plex nie mówi wyraźnie, dlaczego kończy obsługę podcastów, tylko że nie jest już wart czasu firmy. „W ramach naszych nieustających wysiłków, aby upewnić się, że poświęcamy nasz czas i energię na sposoby, które najlepiej służą naszej niesamowitej społeczności użytkowników, podjęliśmy decyzję o zakończeniu obsługi podcastów i programów internetowych w Plex” – czytamy. Reklama Od firmy. „Rozumiemy, że ta decyzja będzie miała ogromny wpływ na wielu z was i przepraszamy z powodu niedogodności, jakie może spowodować. Możesz nadal uzyskiwać dostęp do tych funkcji w Plex do piątku 15 kwietnia 2022 r., kiedy nie będą już dostępne.”

Na szczęście Plex zapewnia wskazówki Użytkownicy mogą pobrać swoją listę subskrypcji podcastów w OPML, którą można następnie zaimportować do innych graczy. Ale musisz być szybki!

Usuwanie podcastów z Plex jest dziwne w czasie, gdy medium eksploduje, i jest sprzeczne z celem firmy, jakim jest bycie punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich mediów strumieniowych. Ale jako Programiści XDA Uwagiobsługa podcastów plexa nie zmieniła się zbytnio od czasu jej wprowadzenia, a fora Plexa są pełne nierozwiązanych skarg dotyczących wadliwej wydajności, Jak widzieliśmy na starcie.

READ  Plotka o zegarze pikselowym, która szybko uspokoiła pokój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.