Piosenkarz „Rich Men North Of Richmond” odwołuje koncert ze względu na wysokie ceny biletów – ostateczny termin

Oliver Anthony nie ma z tym nic wspólnego.

Piosenkarz odpowiedzialny za znajdujący się na listach przebojów singiel „Rich Men North of Richmond” powiedział w mediach społecznościowych, że odwołał koncert zaplanowany na 27 września w Tennessee ze względu na wysokie ceny biletów.

„Mecz Cotton Eyed Joe został odwołany” – napisał w tym tygodniu na Facebooku, odnosząc się do areny w Knoxville, na której miał zagrać. „Ostatecznie to moja wina, że ​​nie nawiązałem bezpośredniego kontaktu z miejscami, które się z nami skontaktowały”.

Bilety na występ kosztują 99 dolarów, a spotkanie z fanami – 199 dolarów.

Jego post pojawił się po wcześniejszym, w którym napisał: „Przepraszam za cenę w Cotton Eyed Joe’s. Mam przyjaciela, który próbuje mi pomóc w rezerwacji koncertów. Powiedziałem mu, że nie chcę robić niczego powyżej 40 dolarów bilet i najlepiej nie więcej niż 25 dolarów za sztukę. To mają być przedstawienia w przystępnej cenie. Proszę nie płacić 90 dolarów za bilet. Ustalę z nim szczegóły i jeśli będziemy musieli przełożyć to wydarzenie w innym terminie, będzie.

Nowej daty koncertu na 27 września nie wyznaczono, ale piosenkarka ma zarezerwowanych ponad sześć terminów do października.

„Mój talerz był pełny i przekazałem odpowiedzialność komuś innemu, aby pomógł mi z rezerwacją” – napisał w kolejnym poście na Facebooku. „Nie wytykam palcem Cotton Eyed Joe i nie wiem, gdzie doszło do nieporozumienia. Po prostu jestem zdenerwowany, gdy widzę te ceny. Znajdziemy inne miejsce w okolicy Knoxville, gdzie można kupić bilet za 25 dolarów i bezpłatne spotkanie i powitanie. Zajmę się zwróceniem Ci biletów z własnego budżetu, jeśli nie będzie to możliwe. To się nigdy więcej nie powtórzy. Dziękuję za cierpliwość. Wciąż się uczę, jak to wszystko działa.

READ  Zobacz, jak aktor Eddie Monson, Joseph Quinn, próbuje Master Of Puppets do kultowej sceny Stranger Things

„Bogaci ludzie na północ od Richmond” wywołali w zeszłym miesiącu spore zamieszanie. Po zdobyciu czołowych miejsc na listach przebojów Apple, Spotify i iTunes, ta politycznie naładowana piosenka przeszła w zeszłym miesiącu do historii magazynu Billboard, stając się pierwszym artystą, który nie miał wcześniejszych notowań na listach przebojów, zadebiutował na pierwszym miejscu od czasu rozpoczęcia listy Hot 100 w 1958 r. Piosenka po prostu wypadła z rynku. z top 10 W czwartym tygodniu wykresów.

Piosenka Anthony’ego, rolnika i byłego pracownika fabryki z wiejskiej Wirginii, po raz pierwszy zwróciła na siebie uwagę w mediach społecznościowych dzięki tekstowi, w którym zatytułowano „Nieustanne opodatkowanie dolara z powodu bogatych facetów na północ od Richmond”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *