Planowane antywojenne protesty w całej Europie, małe wiece w Rosji

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Oczekuje się, że w niedzielę dziesiątki tysięcy ludzi zgromadzą się w miastach w całym kraju Europa Aby zaprotestować przeciwko toczącej się wojnie Ukrainaz organizacją kameralnych spotkań w Rosja A także pomimo tłumienia przez władze takich demonstracji.

Ludzie biorą udział w proukraińskim wiecu protestacyjnym w Berlinie, Niemcy, niedziela, 13 marca 2022 r.
(Zdjęcie AP/Michael Sohn)

Związki zawodowe wezwały do ​​protestu w Berlinie, ponieważ słoneczna pogoda ma zwiększyć frekwencję. Organizatorzy zaplanowali przejście z miejskiego Alexanderplatz – dużego placu noszącego imię rosyjskiego cara Aleksandra I – do miejsca w pobliżu Bramy Brandenburskiej.

Rosja i Ukraina: aktualizacje na żywo

Wielu uczestników niosło niebiesko-żółte flagi Ukrainy, inni nosili transparenty z napisami „Stop wojnie” oraz „Pokój i solidarność ludu Ukrainy”.

ludzie uczestniczą w "Zakończyć wojnę!  Pokój i solidarność dla narodu Ukrainy" Demonstracja w Berlinie, Niemcy, niedziela, 13 marca 2022 r.

Ludzie biorą udział w demonstracji „Stop wojnie! Pokój i solidarność dla narodu Ukrainy” w Berlinie, Niemcy, niedziela, 13 marca 2022 r.
(Fabian Sommer/dpa przez AP)

Protesty zaplanowano także w Warszawie, Londynie, Madrycie, Frankfurcie, Hamburgu i Stuttgarcie.

Czytelnicy, dziennikarze zajmują się oświadczeniem New York Timesa w sprawie zabójstwa byłej Ukrainy Autor: „TONE-DEAF”

W Rosji, gdzie protesty przeciwko wojnie na Ukrainie spotkały się z ostrą reakcją policji, organizacja prawnicza OVD-Info poinformowała, że ​​ponad 200 osób zostało aresztowanych w 23 miastach od wczesnego popołudnia czasu moskiewskiego.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Tymczasem obywatele Ukrainy na Tajwanie i ich zwolennicy zorganizowali w niedzielę wiec w Tajpej na znak protestu przeciwko rosyjskiej inwazji.

READ  Aby zaradzić nadmiernej turystyce, Grecja zaczyna ograniczać dzienną liczbę odwiedzających Akropol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *