PlayStation rozpoczyna największą wyprzedaż roku z grami na PS5 już od 4 dolarów – oto 25 ofert, które chcę kupić

Days of Play to coroczne święto wszystkiego, co związane z PlayStation, a rok 2024 z pewnością powtórzy się z mnóstwem gratisów i rozpoczęciem ogromnej wyprzedaży w PlayStation Store po najniższych w historii cenach na najlepsze gry na PS5.

The Wyprzedaż Dni Zabawy 2024 Będzie ogromny aż do listopadowego wydarzenia w Czarny piątek i będzie zgodny z rozliczeniami. Dostępnych jest łącznie 1000 ofert, w tym rabaty za pierwszy raz Marvel’s Spider-Man 2 (obecnie 49 dolarów), Final Fantasy VII Rebirth (obecnie 52 USD), Narodziny Rona (obecnie 49 USD) I Topspin 2K25 (obecnie 55 USD).

Inne nieuniknione transakcje, które sprawiają, że moje saldo bankowe się poci, obejmują P kłamie za 41 dolarów (59 USD), oszałamiające Dead Space Remake w niezwykłej cenie 65% taniej A ta pierwsza jest dostępna wyłącznie na Xbox Cena Hi-Fi Rush jest najniższa w historii i wynosi 17 dolarów (było 29 dolarów). Dalej, The Last of Us Part 2 Remastered kosztuje zaledwie 39 dolarów (było 49 dolarów). Po raz pierwszy to arcydzieło zostało wystawione na sprzedaż.

Zniżki w ramach Days of Play wykraczają poza PlayStation Store, a sprzedawcy internetowi oferują również znaczne rabaty gotówkowe na gry na PS5. Jeśli więc wolisz dysk fizyczny od pobrania cyfrowego, podsumowałem najlepsze oferty gier na Amazon i Best Buy.

Najlepsze oferty Days of Play w PlayStation Store

Szybkie linki

Najlepsze oferty gier na PS5

Najlepsze oferty sprzętu PS5

READ  Michigan vs. Ohio State na pierwszych stronach gazet tydzień rywalizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *