Policja podała, że ​​były zawodnik NFL Sergio Brown zaginął, a jego matka została znaleziona martwa w pobliżu Chicago

Dan Mullan/Getty Images/Plik

Sergio Brown pomaga trenować zespół uczniów z lokalnej szkoły 15 lipca 2015 r. w Londynie, Anglia.CNN

Według policji były zawodnik NFL Sergio Brown zaginął, a jego matka została znaleziona martwa w sobotę w pobliżu strumienia na przedmieściach Chicago.

Departament Policji Maywood podał w komunikacie prasowym, że rodzina Browna i jego matka, Myrtle, powiadomili policję, twierdząc, że nie mogli ich znaleźć ani się z nimi skontaktować.

„Funkcjonariusze policji w Maywood zainicjowali zgłoszenie zaginięcia osoby i rozpoczęli próby zlokalizowania obu osób” – czytamy w komunikacie prasowym.

Według departamentu władze przeszukały duży obszar i odkryły nieprzytomne ciało Myrtle w pobliżu strumienia za jej domem.

Z danych uzyskanych przez ośrodek biuro lekarza sądowego hrabstwa Cook ustaliło, że 73-letnia Myrtle zmarła w wyniku licznych obrażeń spowodowanych napaścią, a przyczyną śmierci było zabójstwo. WBBM, filia CNN.

Sergio Brown (35 lat) grał w Notre Dame, zanim podpisał kontrakt z New England Patriots jako niewybrany wolny agent w 2010 roku. Grał siedem sezonów w NFL jako członek Patriots, Indianapolis Colts, Jacksonville Jaguars i Buffalo Bills.

Dochodzenie jest w toku, a policja w Maywood twierdzi, że każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, może zadzwonić pod anonimowy numer infolinii 708-450-1787.

Dennis Diaz, główny śledczy w tej sprawie, nie odpowiedział na prośbę CNN o dodatkowe informacje.

CNN skontaktowało się z członkami rodziny Sergio i Myrtle Brownów, ale nie otrzymało natychmiastowej odpowiedzi.

Film z WBBM pokazał policyjną taśmę odgradzającą ulicę mieszkaniową na przedmieściach Chicago, gdy policja reagowała.

„Myrtle to była wyjątkowa kobieta i mam nadzieję, że jest we właściwym miejscu i przy Bogu” – powiedział WBBM Carlos Cortez, sąsiad Myrtle Brown. „Jak powiedziałem, nigdy bym się tego nie spodziewał, nawet za milion lat”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *