Policja w San Francisco zatrzymuje samojezdny samochód

Policja w San Francisco Ostatnio nietypowy ruch uliczny zatrzymał się, gdy funkcjonariusz zatrzymał autonomiczny samochód.

Policja w San Francisco potwierdziła, że ​​wypadek miał miejsce 1 kwietnia na Clement Street w mieście, a funkcjonariusze początkowo holowali autonomiczny pojazd wycieczkowy za niewłączenie reflektorów podczas jazdy po godzinie 22:00.

Hrabstwo Richmond.

Nagranie wideo uzyskane przez KTVU pokazuje funkcjonariusza wchodzącego przez okno po stronie kierowcy w samochodzie Cruze’a tylko po to, by stwierdzić, że nikt nie był za kierownicą.

Gdy samochód się zatrzymał, a funkcjonariusz wrócił do radiowozu, samochód Cruza przejechał do przodu przez skrzyżowanie, po czym ponownie skręcił w bok i zamrugał światłami awaryjnymi.

Cruz powiedziała, że ​​jej samochód przesunął się do przodu, aby znaleźć bezpieczniejsze miejsce do zatrzymania.

Mamy AV [autonomous vehicle] Przekazałem wóz policyjny, a następnie zatrzymałem się w najbliższym bezpiecznym miejscu, aby się zatrzymać, zgodnie z przeznaczeniem.” Cruz napisał na Twitterze.

powrót do zdrowia: Mężczyzna jedzie na tylnym siedzeniu bezzałogowej Tesli po drogach Bay Area

Widzów można zobaczyć i usłyszeć na scenie na Clement Street w dzielnicy Richmond. wideo było Opublikowano na Instagramie 1 kwietnia.

Usłyszał, jak mężczyzna mówi: „Nikt w tym”.

„O mój Boże, muszę to oglądać” – mówi kobieta.

READ  Nasdaq odnotował największy jednodniowy skok od 2020 roku po podwyżce stóp przez Fed

Funkcjonariusz początkowo zatrzymał samochód, ponieważ jego przednie reflektory nie włączały się podczas jazdy po godzinie 22.

W e-mailu do KTVU Cruise potwierdził, że samochód jest częścią usługi wezwania na przejażdżkę bez kierowcy, która działa tylko w nocy między 22:00 a 5:00. Firma poinformowała, że ​​reflektory pojazdów zostały wyłączone z powodu błędu ludzkiego i że problem został naprawiony.

Takie przystanki mogą zwiastować, co może się stać, gdy na ulice wyjedzie więcej autonomicznych pojazdów.

Cruz powiedział, że oficer nie wystawił mandatu.

Policja San Francisco nie odpowiedziała na zapytania KTVU.

Cruise zaczął oferować pasażerom bezpłatne przejazdy pojazdami silnikowymi na początku tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *