Potwierdzono, że następna gra o Wiedźminie będzie rozwijana na silniku Unreal Engine 5

Zdjęcie: CD PROJEKT RED

CD Projekt Red ogłosił, że kolejna duża gra w Magik Seria jest w trakcie opracowywania.

Gra reprezentuje techniczne partnerstwo między CD Projekt Red i Epic Games, a nowa gra wykorzystuje silnik Unreal Engine 5 firmy Epic. Wcześniej, od tego czasu Wiedźmin 2: Król KillersCD Projekt Red zawsze używał swojej technologii REDengine w swoich grach (i nadal jest używany w nadchodzących rozszerzeniach gier Boxed). Film Cyberpunk 2077jak podkreślono na dole oświadczenia).

Jak na razie nie ogłoszono żadnych informacji o czasie rozwoju, oknie wydania, a nawet platformach docelowych. W związku z tym nie jest jasne, czy gra trafi na Switcha – jak się wydaje nigdy nie możliwe — czy prawdopodobnie trafi na legendarną konsolę nowej generacji Nintendo, czy też całkowicie pominie konsole Nintendo. po prostu poproś, Nie ma wersji w chmurze!

Dawny tytuł Wiedźmina CD Projekt Red Wiedźmin 3: Dziki Gon Przeszedł oczywiście do wersji natywnej Switcha, choć z niektórymi Bardzo intensywne poświęcenia graficzne.

Czy jesteś podekscytowany grą w nową grę Wiedźmin? Czy w ogóle dotrze do Switcha? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  Ostateczny Marvel vs. Capcom 3 ma teraz dedykowany ekran wyboru postaci z nowym spikerem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *