Powrót gigantów Pabla Sandovala wyjaśnia zabawny Farhan Al-Zaidi – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SCOTTSDALE, Arizona – Gdy w zeszłym miesiącu Pablo Sandoval przygotowywał się do swojego niespodziewanego powrotu, wysadził telefony w całej organizacji Giants. Człowiek, który ostatecznie podjął decyzję o umieszczeniu Sandovala w wiosennym składzie, nie był wyjątkiem.

Na pytanie, dlaczego Giants dodali 37-latka do zaproszonych osób spoza składu, prezes operacji baseballowych Farhan Zaidi udzielił humorystycznej odpowiedzi w SMS-ie wysłanym do autorów beatów.

Al-Zaidi powiedział: „Musieliśmy podpisać kontrakt z Pablo, ponieważ filmy szkoleniowe, które mi wysyłał, zajmowały całe miejsce na moim telefonie”.

Sandoval może być naprawdę w najlepszej formie w swoim życiu i, delikatnie mówiąc, jego liczebność została znacznie zmniejszona w porównaniu z większością jego poprzednich 1149 meczów z Giants. Porusza się dobrze i dobrze czuje się ze swoim zamachem, a kiedy spotkał się z reporterami przed pierwszym poniedziałkowym treningiem w pełnym składzie, powiedział, że to nie jest chwyt marketingowy.

Sandoval ma nadzieję dostać się do zespołu lub przynajmniej przygotować się na kolejny występ w Major League Baseball. Wie, że to daleka perspektywa, ale jego przesłanie do głównego trenera Boba Melvina brzmiało po prostu: „Nigdy nie mów mi, jakie są szanse”.

„Nie chce słyszeć o swoich szansach” – powiedział Melvin. „Wyjdzie tam, będzie rozgrywał akcje i będzie próbował nas zmusić”.

Giants planują pozyskać na wiosnę reprezentantów Sandovala na zakrętach, a on większość poniedziałkowego dnia spędził na wspieraniu J.D. Davisa na trzeciej bazie. Wśród zawodników Sandoval zaśmiał się z pomocnikiem Marco Luciano, ale także udzielił kilku rad. Giants mają nadzieję, że będzie on mentorem dla młodych hiszpańskojęzycznych osób, a inny Wenezuelczyk Luis Matos powiedział, że w ostatnich tygodniach otrzymywał podekscytowane SMS-y od Sandovala.

Wbrew wszystkiemu Sandoval jest ostatnim zawodnikiem ze składu na rok 2014 na kilka miesięcy przed planem Giants uhonorowania tytułowej drużyny. Posiadanie go na obozie oznacza także kilka innych drobiazgów.

READ  Jalen Hurts z Eagles odważnie zwyciężył z Cowboys – NBC Sports Philadelphia

Alex Cobb był szczęśliwy, gdy dowiedział się, że nie jest już najstarszym zawodnikiem w obozie. Austin Slater stał się najdłużej panującym gigantem w niecały tydzień, a tytuł odziedziczył od Brandona Crawforda.

„To była niezła przejażdżka” – powiedział z uśmiechem.

Cobb i Slater to dwie pozycje w składzie w trakcie sezonu. Sandoval nie ma żadnych gwarancji, ale traktuje on tę szansę poważnie i Giants od razu zgodzili się na jego zatrudnienie. Melvin, który zarządzał trzema innymi organizacjami od czasu, gdy po raz pierwszy zmierzył się z Sandovalem w drużynie Arizona Diamondbacks, powiedział, że był całkowicie za tym, gdy Zaidi zaproponował mu taką możliwość.

„Przez te lata miał ogromny wpływ na ten zespół” – powiedział Melvin. „Ma zaraźliwą osobowość, jest doświadczony, jest zmotywowany i myślę, że jest wiele rzeczy, które mogą wpłynąć również na niektórych młodszych graczy”.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *