Powtórka To Leslie Andrei Riseborough w kinach

Andrea Riseborough
zdjęcie: Jasona Mendeza (Getty Images)

następny Andrea RiseboroughWstrząsający Nominacja do Oscara za występ w do LesliegoFilm początkowo zarobił 27 000 $ podczas swojej cichej premiery kinowej zeszłej jesieni, a film powróci do kin teraz, gdy zainteresowanie projektem zostało odnowione. Dla mnie Hollywoodzki reporterI Zostanie ponownie wydany w „około sześciu” lokalizacjach w Ameryce Północnej, a następnie w dodatkowych kinach w Wielkiej Brytanii.

Podczas gdy najlepsi kandydaci do Oscarów zwykle promują swoje prace na kilka miesięcy przed sezonem nagród, urodzeni w Anglii Ptasznik Aktor wystartował ze swoją kampanią zaledwie kilka tygodni temu, kiedy rozpoczęło się głosowanie na nominacje. Wspieraj pocztę pantoflową i posty społecznościowe od gwiazd Hollywood, takich jak Jennifer AnistonCourteney Cox, Minnie Driver i Demi Moore pojawili się pozornie z dnia na dzień, co wystarczyło, by zdobyć Riseborough podczas wczorajszego ogłoszenia tegorocznych nominacji. do LesliegoZwycięstwo można uznać za zwycięstwo wydawnictw niskoprofilowych, które nie mają za sobą ogromnych budżetów nagród, ale kampania była również krytykowana za pozornie nachalną. Violi Davis i Danielle Didwillerszanse na cięcie.

Wyreżyserowane przez Michaela Morrisa, do Lesliego Podąża za Riseborough jako samotną matką z Teksasu i jednorazową zwyciężczynią loterii, która walczy o ponowne nawiązanie kontaktu z synem. Film był dystrybuowany przez Momentum Pictures, z którym zagrał Marek Maron przesuń do „rażąca niekompetencja” Aby zagrać w grę z nagrodami. (Gdzieś w Nieskończonym Multiwersum istnieje oś czasu, w której Gwyneth Paltrow i Edward Norton tłoczyli się razem, aby Aubrey Plaza O nominacji do Oscara czarny niedźwiedź.)

Podczas Hollywoodzki reporter Nie wspomniał o kilku teatrach do Lesliego Będąc teraz ponownie wydanym, więcej osób wkrótce zdecyduje, czy jest to mały film z wielkim sercem na dużym ekranie.

READ  Odmówiłem rozbierania się dla reżysera, straciłem rolę na rzecz Marvela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *