Pracownik Google, który dowiedział się, że został zwolniony

Sundar Pichai potwierdził, że cięcia zostały wykonane po starannym rozważeniu.

Była pracownica Google udokumentowała moment, w którym dowiedziała się, że gigant technologiczny ją zwolnił. W filmie przesłanym na YouTube i TikTok Nicole Tsai, która była menedżerem programowym w Google, ujawniła, że ​​dowiedziała się, że została zwolniona, gdy obudziła się po „złowieszczym” SMS-ie od swojego szefa i uzyskała dostęp do firmowego konta. nieruchomość została odcięta.

Pani Tsai powiedziała w filmie na YouTube zatytułowanym „Dzień w moim życiu, kiedy zostajesz zwolniony z Google”. „Zadzwoniłem ponownie do mojej szefowej i płakaliśmy przez telefon, ponieważ ona również dowiedziała się o moich zwolnieniach po raz pierwszy dzisiaj” – dodała.

Obejrzyj wideo poniżej:

Była pracownica Google powiedziała, że ​​większość dnia spędziła płacząc i przewijając LinkedIn, aby przeczytać o innych pracownikach, których również dotknęły zwolnienia. Powiedziała, że ​​zaczęła odbierać telefony od współpracowników i dowiedziała się, kto został porzucony.

„Myślę, że najgorsze jest to, że wydawało się, że z nikim nie konsultowano tej decyzji, a wszyscy dowiadywali się o zwolnieniach w tym samym czasie. Po prostu czułem się jak naprawdę zła gra w rosyjską ruletkę” – powiedziała pani Tsai. wideo. Dodała: „Nie było spójności co do tego, kto został zwolniony. Nie było to również oparte na wynikach, więc po prostu wydawało się to naprawdę przypadkowe”.

Pod koniec swojego filmu Tsai wspomniała również, że czuje się „tak zmęczona byciem smutną”, że postanowiła odwiedzić Disneyland, aby poprawić sobie nastrój. Stwierdziła również, że nie jest pewna, co dalej.

Przeczytaj także | „Google po roku lub dwóch zawirowań”: twórca Gmaila w ChatGPT

Tymczasem według niej strona LinkedInaPani Tsai pracuje w Google od lipca 2021 r. W swoim poście napisała, że ​​była „całkowicie zszokowana” po tym, jak dowiedziała się, że został zwolniony, ale dodała, że ​​„jest pewna pociecha, wiedząc, że nie jestem jedyna”.

READ  Wolumen kredytów hipotecznych spada z powodu rosnących stóp procentowych: co to oznacza dla przyszłej sprzedaży domów i wydatków konsumentów

Google ogłosił w zeszłym tygodniu, że zwalnia 12 000 pracowników. Niektórzy pracownicy zdali sobie sprawę, że stracili pracę, gdy nie mogli uzyskać dostępu do systemów. Dyrektor generalny (CEO) Sundar Pichai podkreślił, że cięcia zostały dokonane po dokładnym rozważeniu. Zadeklarował również, że Google będzie wspierać pracowników w poszukiwaniu innych możliwości.

Polecane wideo dnia

Sonu Sood śpiewa „Dil Chauri”, a żołnierze uwielbiają Desi Swag

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *