Pracownik Taco Bell zastrzelony przez bandytę na otwartym podjeździe w South Los Angeles, LAPD

POŁUDNIOWE LOS ANGELES (KABC) – Władze twierdzą, że pracownik został zabity w strzelaninie przez strzelca w sobotę wieczorem w Taco Bell w południowym Los Angeles.

Rzecznik Departamentu Policji w Los Angeles powiedział, że strzelanina miała miejsce tuż przed 23:00 w restauracji typu fast food w pobliżu skrzyżowania bulwarów Century i Avalon. Według śledczych ofiara została postrzelona w bagażniku z pistoletu półautomatycznego po otwartej kłótni.

Ratownicy przybyli, aby znaleźć pracownika, zidentyfikowanego przez członków rodziny jako 41-letniego Alejandro Garcia – nieprzytomnego i niezdolnego do oddychania.

Krewni, którzy rozmawiali z Eyewitness News w niedzielę, powiedzieli, że rozpoczął się spór o to, co ich zdaniem było fałszywym banknotem 20 dolarów. Garcia pracowała z synem na nocnej zmianie w restauracji. Kłótnia zaczęła się, gdy syn odmówił przyjęcia fałszywego banknotu 20 dolarów od podejrzanego strzelca.

Kuzynka Garcii, Nancy Garcia del Sol, powiedziała: „Byli zdenerwowani, myślę, że zaczęli kręcić.” Zamknął okno, ponieważ mój siostrzeniec był w pobliżu, ale zdjęcia… weszły do ​​środka. [Garcia] Został postrzelony w serce i zmarł na miejscu… w obecności syna.”

Garcia wyjeżdża z trójką dzieci. Członkowie rodziny mówią, że raz w tygodniu pracował w restauracji, aby zarobić dodatkowe pieniądze dla swojej rodziny.

Tymczasem w związku ze strzelaniną poszukiwanych jest dwóch podejrzanych, a są to tylko mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat.

„Jesteśmy zszokowani i zasmuceni słysząc, że to się stało” – powiedział Taco Bell w oświadczeniu. „Przekazujemy nasze najgłębsze kondolencje rodzinie i przyjaciołom członka zespołu w tym trudnym czasie. Rozumiemy, że właściciel i dyrektor tego miejsca współpracują z lokalnymi władzami nad ich śledztwem i docierają bezpośrednio do rodzin ofiar i udzielanie pomocy.”

A GoFundMe dla Garcii i jej rodziny Następnie rozwinął się. Do niedzielnego wieczoru zebrała ponad 10 000 dolarów z darowizn.

Copyright © 2022 Telewizja KABC, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Departament Sprawiedliwości USA mianuje eksperta ds. zbrodni wojennych specjalnym doradcą w śledztwie Trumpa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *