„Prawdziwy detektyw” sezon 4 w HBO pracuje z Barrym Jenkinsem — The Hollywood Reporter

prawdziwy detektyw Stopniowo zbliża się do oficjalnego powrotu w HBO – bez twórcy Nick pizzolato na sterze.

Źródła mówią Hollywoodzki reporter Ta wybitna sieć kablowa zrekrutowała Issę Lopez (Tygrysy się nie boją, efekty wtórne) napisać tekst na nowy kurs z dubbingiem Prawdziwy detektyw: Kraj nocy. oprócz, Barry Jenkins Dołączony do antologii produkcji exec. Jeśli sezon 4 będzie kontynuowany — jest obecnie w fazie rozwoju — Lopez wyreżyseruje pilota, a także będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego.

HBO odmówiło komentarza, ponieważ umowy nie zostały jeszcze sformalizowane. Oczekuje się, że gwiazdy pierwszego sezonu, Matthew McConaughey i Woody Harrelson, powrócą jako producenci wykonawczy, podobnie jak we wszystkich trzech poprzednich sezonach nagrodzonego Emmy serialu HBO. Jenkins, od Przeniósł swoją całkowitą ofertę do HBO W kwietniu zeszłego roku, po kilku latach spędzonych w Amazon, wykonał produkcję za pośrednictwem swojego sztandaru Pastel, z Adele Romanski i Markiem Ceryakiem również na pokładzie jako EPki. Anonimowa treść zostanie ponownie utworzona.

Pizzolatto prawdopodobnie zostanie również uznany za producenta wykonawczego, chociaż nie oczekuje się, że będzie oficjalnie zaangażowany w czwarty sezon. Źródła wcześniej podały, że Pizzolato, który stworzył antologię THR W styczniu 2020 roku The Show spotkało się z kierownictwem HBO i wszystkie strony zgodziły się, że nadszedł czas na zerwanie. Podpisał swój pierwszy kocowy kontrakt z HBO związany z debiutem prawdziwy detektyw Dwukrotnie przedłużali tę umowę. HBO posiada prawa do prawdziwy detektyw A od czasu odejścia Pezzolato zostawił otwarte drzwi do ponownego odwiedzenia serialu z nowym scenarzystą i producentem na czele, poszukującym różnych perspektyw. (Pizzolato, odkąd opuścił HBO, ponownie współpracował z McConaugheyem przy serii FX Zbawiciel jako część Ogólna oferta z kablami. Łańcuch nie posunął się do przodu, a Pizzolatto wynegocjował wczesne wyjście z jego umowy forex.)

READ  Taylor Swift '1989 (wersja Taylora) „On Her Way” - Billboard

Aktualności prawdziwy detektyw Przebudzenie nie było niespodzianką. Casey Bloys, prezes HBO i HBO Max Powiedzieć THR W lutym „rozwijaliśmy różne pomysły” na franczyzę.

Pizzolatto zyskał sławę po tym, jak pierwszy sezon HBO, w którym występowały gwiazdy, zdobył 12 nominacji do nagrody Emmy. Zdobył Emmy za pisanie w ramach pięciu zwycięstw w pierwszym sezonie. W ciągu trzech sezonów franczyza zdobyła ponad 20 nominacji.

Jenkins, ze swojej strony, spędził lata w branży Kolejka podziemna Na Amazon pod pierwszym rzutem oka z operatorem. ten światło księżyca Zdobywcą Oscara jest przedstawiciel CAA, Jewerl Ross i adwokat Jamie Feldman.

Lopez, reprezentowany przez M88, Randa Holstona i Hirscha Wallersteina, jest wielokrotnie nagradzanym meksykańskim producentem, scenarzystą i reżyserem. Tworzyła projekty z takimi osobami jak Guillermo Del Toro, Noah Hawley i Jason Blum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *