Premiera „Horyzontu 2” Kevina Costnera została przesunięta z sierpniowej daty premiery

Film Kevina Costnera „Horizon: An American Saga – Chapter 2” nie trafi do kin 16 sierpnia.

W tej chwili film jest jeszcze w kinach, ale nie jest jasne, kiedy trafi do kin.

„Territory Pictures i New Line Cinema podjęły decyzję o niepublikowaniu „Horizon: Rozdział 2” 16 sierpnia, aby dać widzom większą szansę na zapoznanie się z pierwszą częścią „Horizon” w nadchodzących tygodniach, w tym na PVOD i Max” – czytamy w oświadczeniu. – powiedział rzecznik New Line Cinema. różnorodny„Dziękujemy naszym partnerom wystawy za ich ciągłe wsparcie, gdy widzowie w całych Stanach Zjednoczonych odkrywają film podczas jego kinowych pokazów”.

Premiera filmu zaplanowana jest na 16 lipca na platformie PVOD. Data premiery Maxa nie została jeszcze ogłoszona.

„Reakcja publiczności na „Horizon” i podekscytowanie kontynuacją naszej historii w „Horizon 2” były niezwykle satysfakcjonujące. Kevin nakręcił ten film dla ludzi, którzy kochają filmy i chcą wyruszyć w podróż. Wsparcie, które otrzymaliśmy fani kina i właściciele kin są przytłaczający”. Pokazanie im pierwszego rozdziału tej sagi tylko wzmocni naszą wiarę w nich i w filmy, które nakręciliśmy, dlatego dziękujemy im za przybycie” – stwierdziło Territory Pictures. w oświadczeniu. „Cieszymy się z możliwości poszerzenia tego okna, ponieważ wiemy, że posłuży to jedynie do poprawy wrażeń związanych z oglądaniem „Horizon 2”.

Costner wydał dużą część własnych pieniędzy na produkcję westernu. „Wiem, że mówią, że zarobiłem na tym filmie 20 milionów dolarów” – powiedział w zeszłym miesiącu. „To nieprawda. Obecnie zarobiłem na tym filmie około 38 milionów dolarów. To prawda. To prawdziwa liczba”.

W weekend otwarcia film, którego budżet wynosił 100 milionów dolarów, zarobił zaledwie 11 milionów dolarów i zajął trzecie miejsce na krajowych listach przebojów.

READ  Wielkie gwiazdy przygotowują się na powrót WWE na WrestleManię

„Żyłem z filmami i tym, co się z nimi dzieje w weekend premiery” – powiedział Costner w wywiadzie opublikowanym w dniu premiery „Horizon”. „Jeśli położymy na to zbyt dużą presję, z pewnością się rozczarujemy Jestem naprawdę szczęśliwy, że film „Horyzont” wygląda tak, jak powinien i tak będzie wyglądać reszta jego życia, a to jest dla mnie naprawdę ważne w tym procesie.

Seria zachodnia ma obejmować cztery filmy, z których pierwsze dwa będą kręcone kolejno. Costner i jego ekipa filmowa zgodzili się na nakręcenie „Rozdziału drugiego” 23 czerwca – w noc poprzedzającą premierę „Rozdziału pierwszego” w Los Angeles.

„To było dosłownie wczoraj wieczorem” – powiedział Costner różnorodnyNastępnie Angelique Jackson zapytała reżysera filmu, jak reżyser definiuje sukces serialu. Costner zaproponował porównanie fabuły filmu z trudną drogą, jaką podążają bohaterowie, przeprowadzając się na Zachód.

„Wszystkie te postacie musiały ciężko pracować, aby przetrwać” – wyjaśnił. „Musiałem zagłębić się w szczegóły i czerpać z rzeczy, o których nie wiedziałem, że będę musiał. Ale czułem się też naprawdę szczęśliwy, że mogłem poprowadzić ten proces i miałem szczęście, że mogłem to urzeczywistnić. „

Tak naprawdę Costner rozpoczął produkcję trzeciego filmu w połowie maja, zatrzymując się, aby promować „Akt pierwszy” podczas jego światowej premiery na Festiwalu Filmowym w Cannes, a następnie odbył tournée po całych Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia do „Rozdziału 3” mają zostać wznowione w połowie sierpnia, a kluczowi członkowie obsady mają także scenariusz do „Rozdziału 4”.

W swojej recenzji pierwszego filmu pt. różnorodnyOwen Gleiberman napisał: „Zamiast przedstawiać zachodnią epopeję w mocnym, spójnym wątku, Costner dostarcza trzygodzinne opowieści, poruszające się między grupami postaci, dotykające sytuacji, które równie szybko zostają porzucone, dając szybki przegląd życia w terenie i zadając publiczności pytanie: „W wielu przypadkach łączą historię z tym, co widzą”.

READ  Ava DuVernay zdobywa nagrodę Origin Snubs, Dave Chappelle wspiera Angelinę Jolie - The Hollywood Reporter

Serwis Hollywood Reporter jako pierwszy poinformował o zmianie daty premiery filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *