Premiera „Złotej panienki” zamówionej przez ABC planowana jest na jesień 2024 roku

Przygotuj swoje złote róże! Stacja ABC oficjalnie uruchamia spinoff „Złotego kawalera”, „Złotej panienki”, którego premiera planowana jest na jesień. Wiadomość została ogłoszona 9 lutego podczas zimowego tournee prasowego Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych.

W kwestii nieskryptowanej stacja ogłosiła także wznowienie programu The Bachelorette, którego emisja planowana jest na lato. Jesienią ma także powrócić „Dancing with the Stars”; Chociaż ABC oficjalnie nie przedłużyło jeszcze serialu, znawcy twierdzą, że powróci on z sezonem 33.

W pierwszym sezonie „Złotego kawalera”, który osiągnął 43,4 miliona widzów i stał się najchętniej oglądaną nieskryptowaną premierą ABC w Hulu, w roli tytułowej wystąpił 72-letni Jerry Turner. Sezon był kręcony przez cztery tygodnie sierpnia. Podczas finału, który został nakręcony 31 sierpnia i wyemitowany w grudniu, Turner zaręczył się z Theresą Nest. (Odcinek osiągnął 6,1 miliona widzów, co jest największym odcinkiem Bachelor Nation od prawie trzech lat.)

Para pobrała się 4 stycznia, nieco ponad cztery miesiące po zaręczynach. Uczestniczka Susan Knowles przewodniczyła weselu w Palm Springs, które zostało wyemitowane na żywo w ABC.

Prowadzenie „Złotej Panienki” nie zostało jeszcze ujawnione. Chociaż może być nową kobietą, w sezonie Turnera jest kilka uczestniczek, które widzowie chcieliby zobaczyć, w tym Leslie Fahima i Faith Martin, które jako ostatnie dwie uczestniczki odesłano do domu.

„W tym sezonie jest tak wiele niesamowitych kobiet. Naprawdę trudno byłoby tego nie zrobić”. [pick from]. „Jest tego mnóstwo i można sobie wyobrazić, jak by to wyglądało na wiele różnych sposobów, a każdy z nich jest ekscytujący i zabawny” – powiedział producent wykonawczy Jason Ehrlich podczas konferencji prasowej. różnorodny Malowanie w grudniu.

Producentami filmów „The Bachelorette” i „The Golden Bachelorette” jest Warner Bros. Telewizja bez scenariusza i Warner Horizon. Sezon 28 „Kawalera” jest obecnie emitowany na antenie ABC.

READ  Avatar: Zwiastun The Way of Water przybliża nas do bicia serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *