Projekty Samsungów Galaxy Z Flip 6 i Fold 6 zostały ujawnione w próbnych egzemplarzach

Samsung najprawdopodobniej zaprezentuje Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 podczas nadchodzącego wydarzenia Galaxy Unpacked zaplanowanego na 10 lipca 2024 r. Oczekuje się, że te dwa nadchodzące składane telefony będą miały ulepszoną konstrukcję z mniej zauważalnymi zagięciami ekranu.

Możesz teraz zobaczyć ich projekt na zdjęciach próbnych jednostek.

Przyjrzyj się z bliska projektom Galaxy Z Flip 6 i Z Fold 6

Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 nie będą się zbytnio różnić od swoich poprzedników. Ich projekty zostały ujawnione prawie cztery miesiące temu, ale można je ponownie zobaczyć na zdjęciach próbnych jednostek. Nabyty Przez Sonny’ego DixonaTo były zdjęcia Opublikowano przez 9To5Google.

Od razu widać, że Galaxy Z Fold 6 ma teraz pudełkowaty design, podobny do Galaxy S24 Ultra. Jego wewnętrzne i zewnętrzne rogi ekranu są również znacznie bardziej kwadratowe niż w Galaxy Z Fold 5. Jest nieco krótszy i szerszy niż jego poprzednik. Z tyłu znajduje się potrójny aparat, a czytnik linii papilarnych znajduje się po prawej stronie telefonu.

Galaxy Z Flip 6 będzie miał zaokrąglone rogi, podobnie jak jego poprzednik. Ma podwójny aparat, duży wyświetlacz i boczny czytnik linii papilarnych.

Zagniecenia wyświetlacza obu fałszywych urządzeń wydają się podobne (lub być może nieco mniej zauważalne) do tych w Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5. Te fałszywe urządzenia mogą, ale nie muszą, odpowiadać widoczności zagnieceń w Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 w prywatnych punktach sprzedaży detalicznej Z nimi. Oba telefony będą prawdopodobnie cieńsze i lżejsze od swoich poprzedników.

Historia ma ciąg dalszy po naszej recenzji wideo Galaxy Z Fold 5 poniżej.

Funkcje i specyfikacje Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6

Według poprzednich przecieków i doniesień, Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 wyposażone są w procesor Snapdragon 8 Gen 3. Galaxy Z Flip 6 ma pamięć o dostępie swobodnym (RAM) o pojemności 8 GB/12 GB i pamięć masową. przestrzeni 256 GB / 512 GB, podczas gdy Galaxy Z Fold 6 ma 12 GB RAM i 256 GB / 512 GB / 1 TB przestrzeni dyskowej. Obydwa urządzenia będą działać z oprogramowaniem One UI 6.1.1 opartym na systemie Android 14 i funkcjami Galaxy AI.

READ  Masahiro Sakurai uruchomił własny kanał YouTube poświęcony tworzeniu gier

Samsung Galaxy Z Flip 6 Design 02

Mówi się, że Galaxy Z Flip 6 będzie miał 50-megapikselowy główny aparat tylny i 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny. Galaxy Z Fold 6 może mieć 50-megapikselowy aparat główny, 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny i 10-megapikselowy teleobiektyw (3x zoom optyczny). Wygląda na to, że oba telefony mają 10-megapikselowy aparat do selfie (4-megapikselowy na wewnętrznym wyświetlaczu Galaxy Z Fold 6).

Galaxy Z Flip 6 zasilany jest akumulatorem o pojemności 4000 mAh, zaś Galaxy Z Fold 6 – akumulatorem o pojemności 4400 mAh. Oba telefony mogą mieć GPS, 5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, NFC i port USB typu C. Obydwa mogą mieć szybkie ładowanie 25 W, ładowanie bezprzewodowe 15 W i bezprzewodowe ładowanie zwrotne 4,5 W.

Samsung Galaxy Z Fold 6 Render 03

Samsung może obiecać, że będzie oferować swoim nadchodzącym składanym telefonom siedem lat systemu operacyjnego Android i aktualizacji zabezpieczeń. Oba telefony prawdopodobnie otrzymają klasę wodoodporności IPX8.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *