Propozycje wymiany za piąty wybór Pistons w drafcie NBA 2023

Powinien znajdować się tylko wśród 3 najlepszych typów.

Pistons, najgorsza drużyna w lidze, nie prosili o wiele. Czy byliby zachwyceni zdobyciem pierwszego wyboru w loterii draftu NBA we wtorek wieczorem i prawami do Victora Wimpanyamy? naturalnie. To był sen. Ale organizacja, która właśnie przetrwała sezon z 17 zwycięstwami, a jej gracz patrzył z boku, powitałaby Scotta Hendersona lub Brandona Millera z otwartymi ramionami. Tylko top 3. To wszystko, czego chcieli.

Zamiast tego bogowie koszykówki przyznali najgorszej drużynie w NBA najgorszy możliwy wynik: wybór numer 5 w przyszłomiesięcznym drafcie. Nazywanie tego uderzeniem w brzuch byłoby w porządku. Rezultat był jak miecz rozłupujący bicepsy. Detroit nie miało aspiracji, by w najbliższym czasie realistycznie ponownie sięgnąć tak wysoko. To był rok, w którym miałem największe szanse na pierwsze miejsce. W ciągu kilku sekund przeszedł z bardzo bliskiej odległości do teraz.

Zespół Odbudowy Życia.

Teraz Pistons muszą skupić się na tym, co zrobić z numerem 5. Dyrektor generalny Troy Weaver rozmawiał z dziennikarzami po wtorkowej loterii i powiedział, że są gracze, których lubi w tym przedziale. Powiedział również, że franczyza nie będzie przeciwna wymianie kilofa. „Jeśli to pomoże nam iść naprzód, będziemy się cieszyć wszystkim. naprzód wszelkimi możliwymi sposobami”.

Tutaj postaramy się zrozumieć, jaki piąty wybór w tym konkretnym drafcie może być w stanie wylądować w Detroit w handlu. Aby to zrobić, zasugerowałem transakcje moim kolegom pisarzom tutaj sportowiec którzy opisują, które drużyny moim zdaniem będą gospodarzami rozmowy na temat piątego wyboru i jakie inne rzeczy mają do zaoferowania Pistons. Trzeba przyznać, że niektóre oferty komercyjne nie były zbyt dobre. Chodziło jednak o to, aby pomóc tobie, fanowi, zrozumieć, co jest, a co nie jest możliwe. Niektóre zawody były dobre i uważane za autorów beatów.

Wprowadźmy to.

San Antonio Spurs

Tłoki otrzymują: Keldon Johnson i wybór w pierwszej rundzie 2024 (przez Toronto)

Spurs otrzymują: Numer 5 w drafcie NBA 2023

James L. Edwards III: Moje rozumowanie było tutaj bardzo proste: Johnson wypełnia pustkę po Pistons jako solidny ofensywny skrzydłowy, który może być skuteczny bez piłki. Jego obrona mogłaby być lepsza i myślę, że mógłby mieć lepszą passę. Gdy rozpocznie się następny sezon, będzie miał zaledwie 24 lata i moim zdaniem będzie miał kontrakt na wartościowe przedmioty (4 lata/74 miliony dolarów). Jego roczna pensja spada przez pierwsze trzy lata umowy, która rozpocznie się w przyszłym sezonie. Pistons również dostają przyszłość jako pierwsi, ponieważ nie sądzę, aby sam Johnson zasługiwał na numer 5 w tym drafcie.

Dlaczego Spurs to robią, pytasz? Cóż, San Antonio może skorzystać z opcji nr 5, aby pozyskać innego skrzydłowego lub napastnika, na przykład przyszłego Spur Wimpanyama, który będzie debiutantem przez kilka następnych sezonów. Więcej powierzchni dla San Antonio zostanie otwarte również tego lata. Po prostu nie widzę Johnsona z Tottenhamem, zanim znów będą naprawdę konkurencyjni, więc widziałem taką umowę z korzyścią dla obu stron. Cam Whitmore lub Amin Thompson byliby zabawni u boku Wimpanyamy, prawda?

READ  Yuki Matsui, japońska pielęgniarka, podpisuje kontrakt z Padres

Alex Szafer: „Ta wymiana naprawdę zależy od harmonogramu Spurs i tego, jak chcą je odbudować, ale przeniesienie Johnsona do selekcji pozwala im zdobyć kolejnego młodego gracza zgodnie z czasami i podpisać kontrakt z Wimbameamą, podczas gdy Pistons mają gracza, który jest chętny aby pomóc im awansować w hierarchii. Istnieje przypadek, że Spurs zatrzymują także Johnsona, ponieważ przechodzi przez system Pope’a i ma miejsce na rozwój jako zawodnik. Może zostać i nadal być częścią młodego rdzenia San Antonio ”.

Sędzia ze strajku opozycji: „mocne przedstawienie”

New York Knicks

Tłoki otrzymują: RJ Barrett, Evan Fournier i wybór w pierwszej rundzie 2024

Knicks otrzymują: Bojan Bogdanovic, James Wiseman i numer 5 w 2023 roku

Edwardsa: Nagrodą jest tutaj Barrett, który właśnie zaliczył dobry post-season dla Knicks. W obronie wszystko, co otaczają Pistons, pasuje i przegrywa. Ofensywnie strzelanie jest w górę iw dół, ale wpływa na grę na inne sposoby. Bardzo podoba mi się pomysł, by Barrett był drugorzędnym lub trzeciorzędnym graczem obok Cunninghama i Iveya. Bardziej by mi się podobało, gdyby dalej strzelał. Zaakceptowałbym ofertę Fourniera, aby pozyskać Barretta, ale potrzebowałbym też odszkodowania w przyszłości.

Fred Katz (autor beatów Knicks): Będzie to zależało od ochrony wyboru 2024, ale myślę, że Knicks będą musieli rozważyć wskoczenie na to. Bogdanovic daje im więcej strzelania, coś, czego desperacko potrzebują w krótkim okresie i jest intuicyjnym dopasowaniem obok Jalena Bronsona i Juliusa Randle’a Co ważniejsze, piąty wybór w drafcie pozwoliłby im na dłużej połączyć się ze swoim młodym talentem. Jestem pewien, że Knicks nie czuliby się dobrze, gdyby rozstali się z RJ Barrettem po solidnym post-postseason dla 22. -latka, ale to wielka strata w zamian. Słuchają mnie. To na pewno.”

Werdykt dotyczący mnożenia: „Powinieneś być zastępcą dyrektora generalnego!”

Toronto Raptors

Tłoki otrzymują: Pascala Siakama

Ptaki drapieżne otrzymują: Alec Burks, Bojan Bogdanovic, James Wiseman i nr 5 w 2023 roku

Edwardsa: Biorąc pod uwagę perspektywę restrukturyzacji składu Toronto, wygaśnięcie umowy Siakama i zwiększone prawdopodobieństwo szukania jakiejś igły, wybór All-NBA jest najlepszym możliwym graczem, który moim zdaniem Detroit mógłby realistycznie pozyskać dzięki piątemu wyborowi. Oczywiście w pakiecie z innymi rzeczami, takimi jak naprawdę dobrzy gracze w postaci Burksa i Bogdanovicia oraz projekt w Wisemanie. Ten jest bardzo prosty. Starałem się, aby Detroit znalazło się wśród 25 najlepszych graczy w NBA. Dla mnie Siakam jest jedyną osobą, która ma sens.

READ  Rozgrywający Philadelphia Eagles Jalen Hurts ma dziewczynę; Filadelfia ma uczucia

Mimo to Pistons muszą być pewni, że mogą podpisać długoterminowy kontrakt z Sikhamem, aby wykonać ruch. Po tym sezonie będzie niezastrzeżonym wolnym agentem.

Eric Koren (scenarzysta Raptors)„To zdecydowanie rodzaj handlu, na który patrzyliby Raptors, gdyby naprawdę chcieli przenieść Siakama. Problemy są dwojakie. Po pierwsze: nawet jeśli Raptors są jak Wiseman, są w centrum, zakładając, że przywrócą Jacoba Poeltela , czego się spodziewam, i z Christianem Koloko jako rezerwowym. Po drugie: Pistons spadli do pięciu. Scoot Henderson lub Brandon Miller byliby czystą loterią pasującą do Raptors. Bliźniacy Thompson, Cam Whitmore, Anthony Black? Jest co najmniej niektóre pokrywają się ze Scottiem Barnesem i pytaniami o strzelanie do nich, z którymi Raptors tak naprawdę nie mogą sobie poradzić obok Barnesa i Poeltla.W skrócie: coś takiego jest możliwe, ale myślę, że Raptors próbują najpierw zderzyć się z Portland ”.

Sędzia ze strajku opozycji: „mocne przedstawienie”

Pelikany z Nowego Orleanu

Tłoki otrzymują: Herb Jones, nr 14 2023 Pick, Garrett Temple i Larry Nance Jr.

Pelikany otrzymują: Bojan Bogdanovic i wybór nr 5 w 2023 roku

Edwardsa: Znowu tu zaglądam. Jestem wielkim fanem Jonesa. W wieku 24 lat może już być jednym z 10 najlepszych obrońców obwodowych w NBA. Tłoki tego potrzebują, zwłaszcza na skrzydle. Strzelanie za 3 punkty mogłoby być lepsze, ale obrona i inne rzeczy, które robi w ataku, dla mnie przebijają to. Wolałbym mieć Treya Murphy’ego III, ale nie zamierzałem nawet urazić Willa, próbując go zdobyć. Nowy Orlean przydałby się strzelec taki jak Bogdanovic. Mógł również skorzystać z opcji nr 5, aby zdobyć Cama Whitmore’a i podjąć próbę wątpliwego ataku na Syjon. Temple i Nance to dodatkowe pensje, chociaż te ostatnie mogą przyczynić się do rotacji.

Will Gilroy (scenarzysta The Pelican Beat): Dodanie wyboru nr 5 i elitarnego strzelca, takiego jak Bogdanovic, byłoby dla Pelicans świetnym sposobem na urozmaicenie ofensywy, która czasami miała problemy w zeszłym sezonie.Jednak przywiązują ogromną wagę do Herba Jonesa i tego, co wnosi jako jeden z najlepszych obrońców obwodowych w NBA. Byłbym zszokowany, gdybym zobaczył, jak rusza się tego lata. Prawdopodobnie byliby bardziej zainteresowani, gdyby był wyraźny wybór w piątym miejscu do zdobycia bramki. Goście tacy jak Cam Whitmore lub jeden z bliźniaków Thompson nie miałoby tyle sensu z tym zespołem, co trzymanie Jonesa w pobliżu.

Sędzia ze strajku opozycji: „Solidny program, ale może nie”.

READ  Andy Reid o zniknięciu Travisa Kelce’a: Żadnych wymówek

Pionier z Portland

Tłoki otrzymują: 3 w 2023 roku i Keon Johnson

Otrzymujesz kurtki: Bojan Bogdanovic, wybierz numer 5 w 2023 i wybierz numer 31 w 2023

Edwardsa: To nie jest propozycja biznesowa, z której jestem dumny, przede wszystkim dlatego, że myślałem, że to nie wystarczy, ale starałem się wprowadzić Detroit do pierwszej trójki, aby zdobyć Millera lub Hendersona. Portland jasno dał do zrozumienia, że ​​jest zainteresowany rywalizacją tak długo, jak Lillard jest w składzie, więc wystawił jednego z najlepszych strzelców w NBA. Blazers będą musieli cofnąć się tylko o 2 punkty i nadal zdobyć elitarnego strzelca! Mogą użyć kilofa nr 5, aby dodać kolejnego weterana. To był mój rejon. Jason Quick tego nie znosił.

Jason Quick (twórca pionierskich beatów): Czy Blazers dojdą do porozumienia: Nie, do diabła, nie. Nie jest tajemnicą, że Blazers są otwarci na wymianę trzeciego wyboru, ale prawdopodobnie – i powinni – mieć znacznie większe aspiracje niż zwrot z tego. Jedyną zaletą jest tutaj jego wybór 34-latka „Ale Blazers są na równi z facetami, którzy potrafią umieścić piłkę. Blazers potrzebują obrony, rozmiaru i umiejętności zmiany, a to nie wszystko.”

Sędzia ze strajku opozycji: – Dlaczego zmarnowałeś mój czas?

Rakiety Houston

Tłoki otrzymują: Jabariego Smitha

Pociski otrzymują: Wybór nr 5 w 2023 roku i James Wiseman

Edwardsa: Może próbowałem być zbyt słodki z tym, ale dałem mu szansę. Wszystko wskazuje na to, że Rockets osiągną to w następnym sezonie i wykonają duży ruch lub dwa. Smith, którego kochałem w zeszłorocznym drafcie, nie miał świetnego debiutanckiego sezonu. Może Houston chce postawić na niego i skorzystać z opcji #4 i #5, aby spróbować złowić grubą rybę?

Kelly Eko (starter wygrywający Rockets)Dodanie kolejnego wyboru z pierwszej dziesiątki mogło złapać telefon Houston w 2021 lub 2022 roku, ale w tym momencie James Wiseman po prostu nie jest wystarczająco interesujący, by uzasadnić wykopanie Jabariego Smitha Jr. rok. Rockets próbują przyspieszyć proces odbudowy, pozyskując weteranów, którzy teraz wygrywają, aby uzupełnili ich młody rdzeń, rdzeń, który obejmuje Smith. Wyjście z dwukierunkowego talentu do przodu z ekstremalną przewagą Wisemana i numerem 5 w tym roku Draft nie wydaje się dobrym rozwiązaniem dla franczyzy. Mają wyższy wybór draftu i mogą pozyskać lepszych seniorów niż Wiseman w wolnej agencji. To będzie działać wstecz.

Sędzia ze strajku opozycji: „Czy czujesz się dobrze?”

Głębiej

Pistons zajmą piąte miejsce w drafcie NBA 2023. Kogo wybiorą? Czy będą handlować?

(Górne zdjęcie Troya Weavera: Kyle Terada/USA TODAY Sports)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *