Przedstawiamy Chrome OS 99: ulepszone odrzucanie dłoni i nie tylko

Dzięki Google wydającym teraz główne aktualizacje Chromebooków co cztery tygodnieNiektóre wersje są ważniejsze niż inne. System operacyjny Chrome 99 Dodać Wiele wygodnych funkcji zaczyna się dzisiaj wprowadzać.

Chrome OS 99 poprawia wydajność Odrzucenie palmy Na urządzeniach wyposażonych w ekran dotykowy lepiej patrzeć na wiele palców.

W trybie przeglądania możesz teraz przeciągnąć okno u góry ekranu, aby: Utwórz nowe biuro. Tymczasem wersja 98 w zeszłym miesiącu wprowadziła skrót Shift + Wyszukaj + 1 (do 8), który pozwala szybko przełączać się na otwarte przestrzenie. Za pomocą tego skrótu klawiaturowego można utworzyć do ośmiu biur i poruszać się po nich.

W systemie operacyjnym Chrome 99 Udostępnianie w pobliżu dodaje skanowanie w tle Twój Chromebook poinformuje Cię nawet, gdy ktoś z Twojej okolicy coś udostępni. Oznacza to, że nie musisz najpierw przechodzić w tryb wysokiej widoczności, co jest dostępne na urządzeniach z Androidem od momentu premiery.

Google przywrócił Aplikacja Pliki Jako systemowa aplikacja internetowa (SWA) po latach bycia przestarzałą aplikacją Chrome. Nie powinno być żadnych zmian w dostępnych miejscach pracy.

Aplikacja Aparat (na karcie Wideo) dodaje tryb konwersji do niego pięciosekundowych filmów GIF-y, które można udostępniać. W ten sam sposób system Chrome OS 98 w zeszłym miesiącu wprowadził ustawienia na dolnym panelu zrzutów ekranu, które pozwalają określić, gdzie mają być zapisywane zrzuty ekranu. Wartość domyślna to Pobrane, ale możesz teraz wybrać inny folder.

Więcej informacji o systemie operacyjnym Chrome:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Plotki mówią, że AMD Radeon RX 7600 XT zadebiutuje 24 stycznia, planowane są tylko wersje niestandardowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *