Seahawks odrzuca mega-komercyjną ofertę dla liderów Russella Wilsona

Indianapolis – Każdy zespół, który chciałby zawrzeć umowę z Russellem Wilsonem, miałby wysoki standard, z którego mógłby zrezygnować.

Według wielu raportów, Seahawks zaoferowano wielokrotne prowadzenie w pierwszej rundzie przez Seahawks. Targi potwierdzają to, co obie drużyny powiedziały na początku tego tygodnia podczas NFL Scouting Combine: Seahawks będą odbierać telefony od wszystkich graczy, ale nie chcą odejść od Wilsona, podczas gdy liderzy planują być agresywni w ściganiu weteran rozgrywający.

„Nie sądzę, że mimo całej gadki zobaczysz wielu rozgrywających w tym ruchu” – powiedział The Post jeden z dyrektorów NFL.

Dostępność komercyjna Wilsona była tematem od 14 miesięcy, ale oferta Waszyngtonu jest pierwszą ogłoszoną. Wilson ma klauzulę o braku handlu i nawet jeśli zespoły zgodzą się na godziwą rekompensatę, nie wiadomo, czy zrezygnuje z niej, by przejść do Liderów, którzy mogliby zostać faworytami w NFC East z dziewięciokrotnym Pro rozgrywający kaliber melonika.

Russell Wilson
Obrazy Getty

Agent Wilsona powiedział, że chciałby handlować z kowbojami, świętymi, niedźwiedziami i najeźdźcami.

Waszyngton ma utalentowany skład – być może więcej niż pozornie nijakie Seahawks – ale organizacja była otoczona kontrowersją przez większość dwuletniej kariery właściciela Daniela Snydera i jest badana w związku z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne. Wilson jest byłą nagrodą Człowieka Roku NFL i jest bliski komisarzowi Rogerowi Goodellowi.

Taylor Heineke był 7-8 na początku poprzedniego sezonu w Waszyngtonie, kiedy początkowy plan gry z Ryanem Fitzpatrickiem nie powiódł się, gdy weteran doznał kontuzji kończącej sezon w pierwszym tygodniu.

„W tym roku podejmujemy aktywne działania, szukamy i prowadzimy badania” – powiedział trener Ron Rivera. „Staramy się naprawdę objąć każdą bazę. Za każdym razem, gdy coś słyszysz, sprawdzasz to. Musimy dochować należytej staranności.”

Dyrektor generalny Packers, Brian Gutekunst, powiedział, że nie słyszał od żadnego z kolegów o umowie z MVP Aarona Rodgersa, która może się zmienić, chyba że Waszyngton prawdopodobnie zobaczy, że Wilson jest dostępny.

READ  Wniósł sprawę o dyskryminację przeciwko trenerowi NFL Brianowi Floresowi do sądu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *