Przykuwający uwagę szczegół przykuł uwagę Kate Middleton

Nie muszę Wam mówić, co dzieje się dzisiaj w świecie królewskim.

Jest jedna historia i tylko jedna, o której nie można przeczytać w każdym brytyjskim serwisie informacyjnym Wojna światowa-Zawiera szeroką gamę czcionek, ale także szanowanych New York Timesa Ma tendencję do wydzielania podekscytowanego potu. (W chwili pisania tego tekstu ta historia jest w toku New York Timesarelacja z wyścigu prezydenckiego w USA w 2024 r.)

Ona jest szczęśliwa.

Kiedy piszę, Kate, księżna Walii, próbuje sobie przypomnieć zawiłości jednego ze wskaźników KPI w swojej codziennej pracy. We wczesnych godzinach sobotniego poranka w regionie AEST ujawniono, że księżniczka po raz pierwszy pojawi się publicznie w ten weekend, występując na Trooping the Colour, oficjalnych obchodach urodzin Charlesa.*

Jednak w całym zamieszaniu, hałasie i wrzawie, jaki nastąpił po opublikowaniu przez Pałac Kensington nie tylko nieoczekiwanie poetyckiego i poruszającego zdjęcia księżniczki, ale także oświadczenia, które osobiście napisała, jest jeden szczegół, który naprawdę oddaje, jak wielkie to wydarzenie.

(Londyn) czasyKate Monsey doniosła Kate Trooping: „Jego przybycie uznano za na tyle znaczące, że zaalarmowano numer 10, a Biuro Rady Ministrów poinformowało partie opozycji”.

Kiedy coś takiego wydarzyło się w biurze premiera Rishiego Sunaka na Downing Street, wszyscy doradcy, wszyscy specjalni doradcy i niewyobrażalna liczba dyplomów z Oxbridge stłoczyli się w małym pomieszczeniu, wszyscy trzymali telefony przy sobie. Udręczony prywatny sekretarz wkracza, by rozbić „The News”.

Nawet jeśli Sunak toczy obecnie przegraną bitwę, jego walka o polityczne przetrwanie podczas kampanii wyborczej mającej na celu przywrócenie Partii Pracy do władzy po raz pierwszy od prawie 14 lat uważa się za ciężką i wystarczająco poważną. Powiedziano jej, że 42-letnia matka trójki dzieci będzie w ten weekend stać na balkonie.

READ  Centrum Celtics, które zmieniło zawodową koszykówkę, Bill Russell, umiera w wieku 88

Widać, że ten obraz – krótkie spojrzenie na premiera, szeptane rozmowy, dzieło kogoś, kto ma szczęście przeprowadzić odprawę z sir Keirem Starmerem, przywódcą opozycji – jest tym, czego potrzebuje morderczy fan Facebooka.

Władimir Putin decyduje się na inwazję lądową albo ktoś zaczyna kaszleć na chińskim mokrym targu w pobliżu klatek z łuskowcami. Kate zawsze była ważna, ale fakt Sunaka podkreśla, jak duża jest teraz Kate.

Księżniczka odegrała znaczącą rolę w polityce, odkąd w 2010 roku William umieścił Dianę, szafir wielkości jaja przepiórczego księżnej Walii, na palcu jej uniwersyteckiej ukochanej.

W każdym razie tak właśnie było – weszła do królewskiego nieba, a Walker’s Shortbread zaczął tłuc Cię twarzą w puszki z kruchymi ciasteczkami – a jak się sprawy mają teraz, oto aktualne informacje na temat jej stanu zdrowia w Finlandii. Schwytany przez rosyjskie siły lądowe. Księżniczka zajmuje teraz miejsce w brytyjskim życiu publicznym, wyobraźni i psychice opinii publicznej.

Camilla urodziła się jako córka prawdziwej królowej, księżniczki Anny, drugiej w kolejce do tronu, i oficjalnie książę Andrzej, książę Yorku, i książę Harry, książę Sussex, byli w rzeczywistości na linii ognia jadąc na wojnę. Mimo to, gdyby walczyli z rakiem, czy myślisz, że Sunak prowadziłby tego rodzaju ciche rozmowy? A co, jeśli któryś z nich w trakcie chemioterapii zdecyduje, że czuje się na tyle dobrze, że może występować publicznie i oglądać defilady wojskowe na koniach?

Patrząc wstecz na ostatnie sześć miesięcy, kiedy księżna Walii została nagle i całkowicie usunięta z widoku publicznego, istnieje kilka bolesnych, domowych prawd na temat Domu Windsorów (a może powinno tak być?) w wojnie, która nudzi Crown Inc. niech to będzie troska i nastroje republikańskie. Aby zapewnić zakorzenienie, Raja jest dobry. Ale naprawdę? Dane, które mają być PR-ową elektrownią nuklearną dla rodziny królewskiej? Kate, William i ich rodziny przyciągają wzrok i zainteresowanie, a kliknięcia są częste i nieproporcjonalne.

READ  Zełenski i Biden spotykają się w Waszyngtonie: aktualizacje na żywo

Na nowym zdjęciu księżnej Walii, wykonanym przez królewskiego lucjana Matta Porteousa, widać ją stojącą pod wierzbą, co według Google symbolizuje odrodzenie. Nie mam nic przeciwko, ale jeśli obecna sytuacja Kate i numeru 10, a nawet obrazy strzału dotrą do skutku, Kate będzie kręgosłupem, solidną skałą, na której spoczywa przyszłość brytyjskiej monarchii. Więc na razie powiemy to do cholery, długo ubranej Kate Natashy Archer, która omawia z księżniczką opcje Shapiro, podczas gdy książę Louis ryczy po sypialni rodziców w kilkutygodniowych, ręcznie dopasowanych, jedwabnych paskach od londyńskiej modystki. Na jego maleńkiej główce znajduje się skrawek nici.

(*Karol faktycznie urodził się w listopadzie, jednakże od roku 1748 Jerzego II coroczne wydarzenie wojskowe służy również jako oficjalne świętowanie urodzin władcy.)

Daniela Elser jest pisarką, redaktorką i komentatorką rządową z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *