Ranbir Kapoor, ślub Alii Bhatt: piosenka Rishi Kapoor „Wish Fulfilled”

Neetu Kapoor opublikował to (dzięki uprzejmości: Nieto 54)

Nowe Delhi:

Mamy nowe zdjęcie z tegorocznego ślubu. Dzięki uprzejmości: Neetu Kapoor. Ale jest to prywatny post poświęcony „Kapoor Saab”. [late actor Rishi Kapoor]. Tutaj Neetu Kapoor pojawia się w uprzywilejowanej pozycji z ciągłym miażdżeniem Ranbir Kapoor. Duet matka i syn są po prostu urocze. Cóż, podpis jest czymś, na co wszyscy chcemy, żebyś spojrzał. „To dla Kapoora Saaba. Twoje życzenie się spełniło.” Neetu Kapoor dodał czerwone serca i emotikony złego oka, aby dodać odrobinę magii do postu.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Riszi Kapoor Podczas rozmowy z Miną Iyer, która napisała jego autobiografię khalam khulaPowiedział, że nie miałby nic przeciwko, gdyby Ranbir Kapoor chciał mieć intymny ślub.

Rozmawiając z lustro z Bangalore, Cytując Rishi Kapoor, Meena Iyer powiedziała: „To ich powołanie. Ja też nie mam problemu z 45 osobami. Powiem swoim życzliwym osobom, aby ich pobłogosławili. Przeproszę i wyjaśnię, że nie każdy może zostać zaproszony, ponieważ Ranbir jest normalną osobą Szanuję jego prywatność.”

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt pobrali się Na intymnym weselu 14 kwietnia. Ceremonia odbyła się w domu Ranbir Kapoor Vastu. Alia aka Pani Kapoor pobłogosławiła nas wszystkim udostępniając zdjęcia przedstawiające siebie i jej męża Ranbira Kapoora. Jej notatka brzmiała: „Dzisiaj, otoczeni rodziną i przyjaciółmi, w domu… ​​w naszym ulubionym miejscu – balkonie, na którym spędziliśmy ostatnie pięć lat naszego związku – pobraliśmy się. Mając tyle już za sobą, możemy”. t czekać, aby wspólnie zbudować więcej wspomnień”. Wspomnienia pełne miłości, śmiechu, kojącej ciszy, wieczorów filmowych, głupich bitew, pysznych win i chińskich posiłków.

Dziękujemy za całą miłość i światło w tym bardzo ważnym czasie w naszym życiu. Sprawiłeś, że ta chwila stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Miłość, Ranbir i Alia”.

Gratulacje dla Ranbir Kapoor i Alii Bhatt.

READ  Robert Eggers „Can't Stand” ponownie ogląda Wiedźmę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.