Randy Gregory droczy się z Dallas Cowboys, „toksyczną bazą fanów” na Twitterze

Na początku tygodnia Randy Gregory odrzucił Dallas Cowboys i zgodził się na układ z Denver Broncos.

W niedzielę Gregory zabrał się do Twittera, aby wmasować trochę soli w ranę.

Wszystko zaczęło się od prostego tweeta od Gregory’ego.

„Nie wszystkie opinie opłacają moje rachunki” – powiedział Gregory. Doprowadziło to do eskalacji Gregory’ego, który skrytykował zarówno jego dawną drużynę, jak i bazę fanów.

„Postąpiliście w złej wierze i wszyscy jesteście wolną agencją” – powiedział Gregory w usuniętym tweecie. „Ostatnio byli tacy cicho, prawda? Zastanawiam się dlaczego… Nie mogę się doczekać, aż zadasz im te same pytania!”

Inny fan Cowboys skomentował, że Gregory wydawał się zdenerwowany.

„Nie, to jest ich toksyczna baza fanów, w którą wierzą[s] „Jestem coś winien im i ich zespołowi” – ​​powiedział Gregory.

Podwój swój komentarz fanów w kolejnym tweecie.

„Bądźmy szczerzy, zawsze będą [be] toksyczny; Gregory: Chodź teraz.

Nie było tajemnicą, że nieudana próba Cowboys ponownego podpisania kontraktu z Gregory była niezwykła.

Gregory najpierw zgodził się na pięcioletnią umowę o wartości 70 milionów dolarów (gwarantowane 28 milionów dolarów) z Cowboys. Zespół opublikował nawet tweeta zapowiadając powrót do Dallas.

Wtedy Gregory zmienił zdanie, Decydując się na podpisanie tej samej umowy z Bronco. The Cowboys usunęli swój tweet wkrótce po opublikowaniu go jako Broncos i inni przejęli Dallas na Twitterze.

Decyzja o przeprowadzce z Dallas do Denver wynikała z A Spór o jakiś język w kontrakcie Gregory’ego.

Gregory sprzeciwił się postanowieniu w kontrakcie, które pozwoliłoby klubowi na anulowanie umowy, gdyby został ukarany grzywną lub zawieszony, podają źródła. Poranne wiadomości z Dallas. Źródła podają, że język jest standardem w każdym kontrakcie Cowboys, z wyjątkiem rozgrywek rozgrywających Daka Prescotta.

READ  Przewaga 2:0 nad Celtics w finałach Konferencji Wschodniej: jak intensywny mecz Miami osłabił Boston

Kiedy nie został zatrzymany lub kontuzjowany, Gregory zapowiadał się obiecująco w Dallas, ale nie zagrał całego sezonu NFL w swojej karierze. W zeszłym sezonie osiągnął szczyt kariery z sześcioma workami, podczas gdy wykonał 19 odbiorów z 17 rozgrywającymi.

Od czasu, gdy został wybrany przez Cowboys w drugiej rundzie NFL Draft 2015, Gregory opublikował 16,5 karier w 50 meczach.

Dowiedz się więcej o kowbojach z Dallas Morning News tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *