Ranger Suarez i Kyle Schwarber prowadzą Phillies do zwycięstwa nad Cardinals – NBC Sports Philadelphia

ulica. LOUIS — Po raz pierwszy od pierwszego tygodnia po przerwie na All-Star przełamali passę porażek i w sobotni wieczór Phillies pokonali Cardinals, zapewniając sobie zwycięstwo w serii i przybliżając się nieco do zapewnienia sobie czołowego miejsca w Lidze Narodowej. Znajdź kartę.

Na 14 meczów przed końcem Phils mają bilans 81-67. Prowadzą Cubs trzema meczami w kolumnie przegranych, zdobywając pierwsze miejsce na dziką kartę i wygrywając bezpośredni dogrywka.

W sobotnim meczu objęli cztery trafienia prowadzenia po dublecie Trei Turner i singlu RBI Aleca Bohma. Phillies nie odnieśli jeszcze straty w serii po tym, jak w piątek strzelili cztery gole w pierwszej rundzie i utrzymali tę przewagę, choć niewielką, przez resztę spotkania.

Sobotnie zwycięstwo 6:1 było bardziej komfortowe. Kyle Schwarber pomógł wypracować sobie czterobiegowe prowadzenie w piątej rundzie, pokonując uderzenie liniowe i trzybiegowe uderzenie w prawe pole, pokonując poślizg 0 na 16, który obejmował 12 strikeoutów.

„W końcu” – powiedział. „Dobrze było wreszcie na jakiś czas się od tego uwolnić, zwłaszcza że biegacze mieli pozycję do zdobycia bramki, mając mniej niż dwóch przeciwników i będąc w stanie zdobywać takie runy”.

Schwarber w sezonie zanotował 44 home runy i 97 RBI. RBI w pierwszej rundzie Owls dał mu 90 w sezonie. Phillies mają trzech zawodników – Schwarbera, Nicka Castellanosa i Bohma – z co najmniej 90 RBI. Jedynymi innymi drużynami MLB, w których znajduje się co najmniej trzech zawodników z wynikiem 90 RBI, są Braves i Dodgers.

Raleigh rozpoczął piątą rundę od pojedynczych trafień na prawe pole Brandona Marsha i Johana Rojasa, ośmiu i dziewięciu pałkarzy. Marsh był maszyną startową w tym sezonie (0,374 OBP), podczas gdy Rojas przekroczył oczekiwania w ofensywie, występując w 127 meczach, osiągając wynik 0,298 przy 0,344 OBP. W trzech z czterech ostatnich meczów zanotował wiele trafień. Rojas jest jednym z najlepszych defensywnych środkowych obrońców w baseballu, biorąc pod uwagę tradycyjne i zaawansowane wskaźniki oraz test wzroku. Jeśli potrafi sam utrzymać talerz, zwróć uwagę.

READ  Rankingi zdjęć z Playoff NFL 2022: Ładowarki mogą zająć miejsce w poniedziałek, Packers wciąż żyją, aby uzyskać dziką kartę

„Naprawdę dobre kije, naprawdę profesjonalne” – powiedział o Rojasie menadżer Rob Thompson. „Nie goni zbyt wiele. Nawet przy swoim strzale (w siódmej rundzie) był po prostu mądry, próbował dodać. Uczy się, a nasz zespół ds. rozwoju zawodników wykonał z nim świetną robotę, ucząc go gry i podstaw gry. grę. „Był świetny. „Oddał dziś wieczorem dwa strzały i nie jestem pewien, czy zrobił to ktokolwiek inny”.

Doskonały pierwszy krok i czas reakcji Rojasa można było zobaczyć w sobotni wieczór co najmniej trzy razy. Został lekko obrócony, ale osiadł pod głęboką linią nad głową przez Tommy’ego Edmana, aby rozpocząć dolną część pierwszego. Z przeciętnym pomocnikiem mogłaby to być trójka. Po kolejnej jeździe z dwoma kardynałami na pokładzie Rojas włamał się i chwycił płytkiego swetra Jordana Walkera, aby ustawić się do ucieczki. W szóstym secie Luken Baker wystrzelił rakietę w linię głęboko w prawy środek, a Rojas pobiegł w lewo, aby go otoczyć. Liniowce Edmana i Bakera przewidywały średnie odbijania na poziomie 0,550 i 0,610.

Bramkarz Suarez zaliczył drugi mocny start z rzędu. Podczas swojej ostatniej przerwy w siódmej rundzie nie trafił bez uderzenia i strzelił 10 home runów Marlins, co jest najlepszym wynikiem w karierze. W sobotę na stadionie Busch drużyna Cardinals mogła wykonać tylko jeden run w ciągu sześciu rund.

„Myślę, że to dobry początek, nasz pierwszy od jakiegoś czasu i potrzebowaliśmy tego” – powiedział Thompson. „To ogromne wydarzenie, ponieważ ostatnio nie mieliśmy zbyt wielu wspólnych występów. To prawdopodobnie pierwszy z serii. Ostatnie dwa razy spisał się naprawdę dobrze”.

Na dwa tygodnie przed play-offami Suarez gra jako jeden z najlepszych starterów drużyny Phillies. Aaron Nola nie ukończył pięciu rund w trzech startach z rzędu, Taijuan Walker w ostatnich 26 rundach pozwolił na 19 runów i przeszedł 16, a Michael Lorenzen został w sobotę przeniesiony do Bullpen.

READ  Reid: Raiders są optymistycznie nastawieni do Jimmy'ego Garoppolo, ale alternatywy są przerażające

Od 30 maja Suarez ma ERA na poziomie 3,16 w 17 startach. Ostatnio spisał się lepiej niż każdy starter Phillies poza Zackiem Wheelerem. Prawdopodobnie będzie także bardziej aktywny niż reszta drużyny ze względu na dwa miesiące, które opuścił w tym sezonie – jeden z powodu kontuzji przedramienia/łokcia, drugi z powodu naciągnięcia ścięgna podkolanowego.

„Czasami tak się dzieje, zawsze doznajesz kontuzji, a czasami jest to błogosławieństwo w nieszczęściu, ponieważ musisz z tym walczyć” – powiedział Thompson.

Suarez zgodził się.

„Zdaję sobie sprawę, że przegapiłem prawie dwa miesiące, więc chcę to nadrobić” – powiedział. Jeśli stanie się to jutro, za tydzień, dwa lub po sezonie, cokolwiek będę musiał zrobić, aby to nadrobić, będę gotowy”.

Philsom pozostał jeden mecz z Cardinals, trzy w Atlancie, siedem meczów u siebie z Mets i Pirates oraz jedna ostatnia seria wyjazdowa na Citi Field na zakończenie sezonu zasadniczego 2023.

Walker jest na wzgórzu podczas niedzielnego finału serialu o 13:15 ET. Phils zmierzą się z Dakotą Hudson, praworęcznym sluggerem, który nie pudłuje ani jednego kija, podobnie jak sobotni przeciwnik Miles Mikulas.

„Na własnym stadionie doszło do kilku trudnych porażek, ale było dużo walki, z której nigdy się nie wydostaliśmy” – powiedział Schwarber o reakcji drużyny Phillies po przegranej pięciu z siedmiu meczów w ostatniej fazie u siebie. „Było kilka pozytywnych rzeczy, które można było wyciągnąć z tego meczu, a teraz wychodzimy na boisko i mogliśmy zająć się swoimi sprawami w pierwszych dwóch meczach i nie możemy się doczekać jutrzejszego spotkania”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *