Ranking 2022 Memorial Championship: aktualizacje na żywo, pełne relacje i wyniki golfa w sobotniej trzeciej rundzie

Cameron Smith prowadzi w grze pojedynczej na 8-under po dwóch rundach Memorial Tournament w Muirfield Village. Australijczyk będzie chciał dodać swój trzeci tytuł w tym roku, skutecznie odpierając Jona Rama w Champions Tour i najtrudniejsze pole golfowe na Players Championship w marcu.

Tym razem ma nadzieję, że utrzyma swoją niewielką marżę zysku nad mieszaną grupą nowicjuszy i weteranów na PGA Tour. Zarówno Cameron Young, jak i Davis Riley dryfują w kucki i mają dobrą pozycję, aby wygrać swoje pierwsze zwycięstwo na największym polu golfowym, ponieważ obaj debiutanci zajmowali miejsca w tabelach liderów przez weekend w turniejach PGA Tour.

Tylko jedno uderzenie za nimi i trzy od Smitha prowadzącego, to Rory McIlroy, który ostatnio był widziany w pierwszej dziesiątce mistrzostw PGA 2022. Dzięki imponującym występom w ciągu ostatniego miesiąca czterokrotny zwycięzca Wielkiego Szlema obszedł się bez trofeum od października ubiegłego roku, pomimo Jego wysokiego poziomu gry.

Trzymaj to zamknięte tutaj, ponieważ CBS Sports będzie śledzić to wszystko dzięki aktualizacjom na żywo i analizom przez całą trzecią rundę. Wydarzenia trzeciej rundy możecie oglądać na żywo w CBS, CBSsports.com i Aplikacja sportowa CBS 14:30-18:00 czasu wschodniego w soboty.

READ  Gonzaga Bulldogs jednogłośnie zajmują pierwsze miejsce w 25 najlepszych AP; Arizona Wildcats do nr 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.