Rankingi rekrutacyjne do futbolu uniwersyteckiego: Texas A&M blokuje się Nie. 1 klasa wszechczasów w Dniu Podpisu Narodowego 2022

Teksas A&M oficjalnie zdobył nr. 1 klasa rekrutacyjna w historii futbolu uniwersyteckiego po pięciogwiazdkowym defensywnym liniowcu Shemarze Stewarcie popełnionym w Narodowym Dniu Podpisywania w 2022 roku. Jego ustne zobowiązanie i zbliżające się podpisanie umowy sprawią, że Aggies minie 2021 r. Alabama na jedynej pozycji na najwyższym miejscu z niezrównaną liczbą 328,59 punktów w 247Sports Composite.

W klasie bierze udział siedmiu wiodących w kraju pięciogwiazdkowych sygnatariuszy, z których wszyscy zaliczają się do 25 najlepszych graczy w kraju. Największą nagrodą w klasie był defensywny liniowy Walter Nolen, zajmując nr. 2 w rankingu 247Sports Composite jako najlepszy sygnatariusz FBS w kraju. Gdy Stewart i Nolen dołączyli do Gabriela Brownlow-Dindy, Enai White’a i Anthony’ego Lucasa, Aggies mają prawdopodobnie największą klasę rekrutacyjną do linii defensywnej w historii.

Ofensywnie rozgrywający Conner Weigman jest pierwszym pięciogwiazdkowym sygnatariuszem na tym stanowisku dla Texas A&M od czasu zwycięzcy Heisman Trophy Kylera Murraya. Dołącza do szerokich odbiorców Chrisa Marshalla i Evana Stewarta jako pięciogwiazdkowy ofensywny sygnatariusz w klasie rekrutacyjnej. Aggies mogą pochwalić się krajowym Nie. 1 obrońca liniowy (Nolen), nie. 1 ciasny koniec (Jake Johnson), nr. 2 odbiornik (Stewart), nr. 2 rozgrywający (Weigman), nr. 3 dróżnik wewnętrzny (Kam Dewberry) i nr. 4 narożny tył (Denver Harris).

„To coś wyjątkowego, gdy wszyscy ci najlepsi gracze chcą ze sobą grać” – powiedział Stewart w CBS Sports HQ.

Pięć najlepszych klas rekrutacyjnych wszech czasów

1

2022 Teksas A&M

328,59

DL Walter Nolen (2)

2

2021 Alabama

327,76

OT JC Latham (3)

3

2010 Floryda

324,62

DE Ronald Powell (1)

4

2017 Alabama

323,87

RB Najee Harris (2)

5

2018 Gruzja

323,31

QB Justin Pola (2)

Rekrutacja Texas A & M stale rośnie, odkąd trener Jimbo Fisher przejął program w 2018 roku. Jego pierwsza pełna klasa rekrutacyjna w 2019 roku zajęła pierwsze miejsce. 4 w kraju i zawierał konsensus All-American obronny koniec DeMarvin Leal i ofensywny liniowy Kenyon Green. Od tego czasu każda klasa znalazła się w pierwszej dziesiątce.

READ  Jamahal Hill dominuje, aby zdobyć tytuł UFC; Glover Teixeira przechodzi na emeryturę

Doniesiono o tym, że LSU ścigało Fishera na stanowisko głównego trenera po zwolnieniu Eda Orgerona. Jednak Fisher publicznie wskazał na siłę swojej nadchodzącej klasy rekrutacyjnej jako jeden z powodów, dla których nie wziąłby pod uwagę stanowiska, które ostatecznie trafiło do Briana Kelly’ego.

„Możemy zrekrutować numer 1 – w tym roku zamierzamy zrekrutować niewiarygodną klasę” – powiedział Fisher dziennikarzom w listopadzie. „Więc będę najgłupszą istotą ludzką na Bożej ziemi, która zwerbuje wszystkich tych facetów do A&M, żebym mógł iść i grać przeciwko nim? Gdybym to zrobił, powinieneś powiedzieć: „To najgłupszy człowiek ’, i nie chcę, żeby był moim trenerem.'”

Fisher spełnił swoją obietnicę pobudzenia LSU dla College Station w Teksasie. Nie ma wątpliwości, że stabilność w Texas A&M odegrała główną rolę w podejmowanych decyzjach. Trzy drużyny walczące o No. 1 miejsce w rankingu rekrutacyjnym zajęły Texas A&M Fishera, Alabama Nicka Sabana i Georgia Kirby Smarta.

Fisher jest zamknięty w Aggies do 2031 roku. Saban został przedłużony do 2029 roku. Kontrakt Smarta obowiązuje tylko do 2024 roku, ale nie ma wątpliwości, że po wygraniu pierwszych krajowych mistrzostw Bulldogs od 1980 roku nastąpi masowe przedłużenie.

Osiągnięcie pozycji najwyższej krajowej klasy ogólnej w 2022 roku jest pierwszym zarówno dla Texas A&M, jak i Fishera, którzy zdobyli pierwsze miejsce. 2 klasa w 2011 roku o godz Stan Floryda. Dwa lata później ta klasa odegrała kluczową rolę w zdobyciu przez Seminoles mistrzostwa kraju. Texas A&M nie zdobył tytułu krajowego od 1939 roku ani mistrzostw konferencji od 1998 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *