Raporty sugerują, że Kate Middleton planuje skontaktować się z Meghan Markle w celu rozwiązania napięć między mamą

Mamy wiedzą, jak załatwić sprawy lepiej niż ktokolwiek inny. A Kate Middleton Najwyraźniej zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby złagodzić napięcia między jej mężem księciem Williamem a jego bratem księciem Harrym, więc podobno planuje dotrzeć do… Meghan Markle Żeby było jasne – mama do mamy.

„Kiedy plany Kate i Williama zostaną opracowane w Bostonie, planuje rozszerzyć gałązkę oliwną na Meghan, aby ponownie zjednoczyć dwóch braci i uleczyć rozłam” źródło Powiedzieć nas tygodniowo Dziś.

Więcej od SheKnows

Ten ruch jest naprawdę genialny! Księżna Kate jest matką 9-letniego księcia Jerzego, 7-letniej księżniczki Charlotte i 4-letniego księcia Ludwika i musi to zrobić Swatanie do odbioru szkolnegoA pociesz jej dzieciPracuj, podróżuj i rób 500 innych rzeczy, gdy jesteś królewski, więc dlaczego nie dodać do listy „radzenia sobie z napięciami rodzinnymi”? To tylko jedna rzecz, którą matka może zrobić lepiej niż mężczyzna (nawet jeśli ci mężczyźni są książętami).

Źródło dodało, że Middleton uważa, że ​​rozszerzenie gałązki oliwnej na Markle jest tym, czego pragnęła zmarła królowa Elżbieta II i zmarła księżna Diana – obie wspaniałe matki.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Markle jest także zajętą ​​mamą dla Archiego, 3 i Lilibet, 1. Mówi się, że jest gotowa na spotkanie z Kate. „[Prince] Źródło powiedziało, że Harry i Meghan są na kolanach z powodu napiętego harmonogramu, ale Meghan jest gotowa podjąć wysiłek, o ile daty nie będą kolidować. nas co tydzień.

Książę i księżna Walii odwiedzą Boston i Nowy Jork w grudniu i będzie to ich pierwsza podróż z nowymi tytułami.

źródło Powiedzieć nas tygodniowo Że duet „ma nadzieję wzmocnić swój królewski wizerunek po drugiej stronie stawu”, dodając: „Kate i William nie traktują tej podróży zbyt poważnie i wspólnie z zespołem dyskutowali o najskuteczniejszych sposobach wywarcia pozytywnego wpływu w Stanach Zjednoczonych Państwa. Ponowne przyjęcie pragmatycznego podejścia z przemówieniami i zobowiązaniami”.

READ  Oscar 2022: Pełna lista nominowanych i zwycięzców

Wydaje się również, że księżna Kate podchodzi pragmatycznie do swojego związku z Markle, który był napięty Od plotek O sprawieniu, by Middleton płakała Markle na jej ślubie z księciem Harrym.

Przez lata mieli swoje wzloty i upadki (patrz Pełny harmonogram tutaj), ale ostatnio podobno podjęli kroki, aby naprawić związek. Przyjęli razem żałobników na pogrzebie królowej Elżbiety i podobno zjeli razem „intymną kolację”. słońce abonentRodzinna sprawa była małym, prywatnym spotkaniem bez zamieszczania zdjęć.

Mam nadzieję, że szczelina zostanie raz na zawsze zagojona, gdy te dwie niesamowite mamy spotkają się, aby rozwiązać problem. Bo jeśli mamy nie mogą tego zrobić, kto może?

Te wzruszające chwile pokazują, że Kate Middleton może być królewską matką – Ale jest też normalną mamą.

Galeria startowa: Nasze ulubione zdjęcia Kate Middleton robi normalne rzeczy dla mamy

Najlepsze z SheKnows

zapisać się na Biuletyn informacyjny.
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookA ŚwiergotA Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.