RB Raheem Mostert opowiada, dlaczego podpisał kontrakt z Miami

Miami Dolphins dodali kolejną trasę do swojej listy w środę wieczorem, tak jak są Rahim Mostert podpisuje roczną umowęMostert łączy siły z byłym koordynatorem ofensywy Mike’em McDanielem, który jest teraz trenerem Miami.

Według agenta MostertaByło wiele zespołów, które były nim zainteresowane, ale chciał kontynuować współpracę z McDanielem w Miami.

Następnie, w tweecie opublikowanym przez Josinę Anderson z USA Today, były Kotlarz bardziej szczegółowo opowiedział o swojej decyzji o dołączeniu do Dolphins.

„Zapoznanie się z całym planem, głównym trenerem i planem, który miał dla mnie, aby iść naprzód, jest powodem, dla którego tam pojechałem” – powiedział Mostert. „Powiedział mi, że moja rola będzie podobna do tej w San Francisco, ale nadal oczekiwał, że będę konkurować”.

Niestety kontuzje naprawdę wpłynęły na karierę Mosterta do tego momentu, ale w szczytowym momencie 29-latek miał 43% ofensywnych typów i 151 przyłożeń w 2019 roku. W tym roku wykonał 772 jardy i 8 przyłożeń. Z dodaniem 14 odbiorników na 180 jardów i dwóch dodatkowych przyłożeń w grze przyjmującej.

Jeśli to on i Chase Edmonds, kto… Zgodziłeś się na umowę w okresie manipulacji prawnejTa gra do biegania może być dynamiczna, jeśli chodzi o dzielenie misji z pociskami i zachowanie zdrowia Mosterta.

READ  Mecze, wyniki, harmonogram, czasy i telewizja na dzień turnieju mężczyzn NCAA 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *