Reakcja Ryana Goslinga na wiadomość o zdobyciu nagrody „I'm Just Ken” była godna mema.

Nieważne, co zrobią, nie zajmą drugiego miejsca.


Mark Ronson i Andrew Wyatt zdobyli za swój film nagrodę dla najlepszej oryginalnej piosenki na gali Critics' Choice Awards 2024 lalka Barbie Hymn „I'm Just Kane”.


Kiedy Bella Ramsay i Anthony Ramos ogłosili zwycięzcę „Power Ballad”, Ryan Gosling posłał Kane’owi bardzo poważne, godne mema spojrzenie, po czym wstał i pokręcił głową, by oklaskiwać zwycięstwo Ronsona Wyatta za piosenkę, którą zaśpiewał.Ronson szybko przyznał, że Kane odegrał kluczową rolę w zwycięstwie. „Ryanie Gosling, to w równym stopniu twoja nagroda, jak i nasza” – powiedział Ronson. „Swoim niezrównanym występem sprawiłeś, że publiczność zakochała się w tej piosence, więc dziękuję”.


Następnie podziękował współscenarzystom filmu Noahowi Baumbachowi i głównej aktorce Margot Robbie, a także, oczywiście, reżyserce i współautorce Grecie Gerwig. „Fakt, że poświęciliście 11 minut temu progresywnemu rockowi, pełnej mocy balladzie, marzycielskiemu baletowi i widowisku, aby chłopcy też mogli popłakać i trzymać się za ręce, jesteśmy wam za to na zawsze wdzięczni” – powiedział Ronson.


Marka Ronsona.

Kevin Winter/Getty Images do wyboru krytykówPodobnie jak podczas rozdania Złotych Globów, lalka Barbie Otrzymał trzy z sześciu nominacji w kategorii Najlepsza Piosenka, z czego dwie przypadły piosenkom, których współautorem jest Ronson. Na Złotych Globach, lalka Barbie Ja też wygrałem, ale dla Billie Eilish i Finneasa O'Connella „What Are You Made For?”


Wśród innych nominowanych do nagrody Critics' Choice Award znalazł się film Jacka Blacka „Peaches”. Film Super Mario Bros„Droga do wolności” Lenny’ego Kravitza RustinOraz piosenka „This Wish”, napisana przez Julię Michaels i wyprodukowana przez Disneya on chciałby.


Ze swojej strony, nagrody czy nie, „I'm Just Ken” zaczęło żyć własnym życiem, a Ronson, Wyatt i Gosling wydali alternatywne wersje, skupiające się na Pete'u Davidsonie. SNL Parodie, godne uwagi covery i oryginalna wersja na listach przebojów Hot 100.


Pomimo sukcesu piosenki Ken nadal pozostanie Kenem, ponieważ to świat Barbie.


Subskrybuj Entertainment Weekly to nasz bezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:READ  Taylor Swift nie wystąpi w meczu Chiefs-Vikings, Travis Kelce kontuzjowany – Billboard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *