reality show „Squid Game” trafi na Netflix — The Hollywood Reporter

Netflix Inscenizowane prawdziwe życie Gra w kalmary Tak zwana seria „największego reality show”.

Na Banff World Media Festival we wtorek Streamer ogłosił produkcję telewizyjną opartą na globalnym przeboju dystopijnym.

Akcje nie są życiem ani śmiercią (w domyśle), Gra w kalmary: Wyzwanie W serii rywalizować będzie 456 graczy o szansę na wygranie 4,56 miliona dolarów. Netflix twierdzi, że jest to największa nagroda pieniężna w historii telewizji (choć Foxa). Współczynnik X Wcześniej przyznał kontrakty nagraniowe o wartości 5 milionów dolarów), a program ma największą konkurencję w historii.

Gra w kalmary Świat nawiedziła burza [director Hwang Dong-hyuk’s] Wciągająca historia i kultowe obrazy ”- powiedział Brandon Reek z Netflix vp, nienapisanej i dokumentalnej serii. „Jesteśmy wdzięczni za jego wsparcie w przekształceniu świata fantasy w rzeczywistość w tym wielkim konkursie i eksperymencie społecznym. Nasi 456 uczestników z prawdziwego świata odbywa fascynującą i nieprzewidywalną podróż, ponieważ na końcu dostarczają największą nagrodę pieniężną, pełną napięć i zwrotów akcji i skręca.

Oświadczenie to ogłosiła na festiwalu Bela Bazaria, prezes Global TV Streamer, podczas panelu jurorów. Hollywoodzki reporterDyrektor redakcyjny Nekesa Mumbi został zamknięty.

W reality show ukazał się również zwiastun na 10 odcinków (jeden więcej niż w pierwszym sezonie serialu):

To ogłoszenie pojawiło się na Netflix Oficjalnie aktualizacje Gra w kalmary Na drugi sezon. Pierwszy sezon południowokoreańskiego dramatu na żywo został wydany we wrześniu i zarobił ponad 1,65 miliarda dni oglądania w ciągu pierwszych 28 dni, co czyni go najpopularniejszym serialem w serwisie Netflix. Niedawno wydany czwarty sezon Dziwniejsze rzeczy Streamer znajduje się na drugiej najczęściej oglądanej liście.

Pomysł stworzenia wersji rzeczywistości Gra w kalmary To nie był bar, a wystarczyło, że ktoś już to zrobił – gwiazdor YouTube Mr. Beast wyprodukował nieoficjalny. Gra w kalmary Konkurs zebrał ponad 250 milionów wyświetleń od czasu jego premiery w listopadzie. 25-minutowy film Pochwała Hwanga („Widziałem niektóre z nich, podobało mi się, pomaga mi promować program”, powiedział), podczas gdy Netflix nie skomentował tego.

READ  „Wiarygodność” banku centralnego jest zagrożona, a Bullard mówi, że konieczne są „wstępne obciążenia” podwyżek stóp procentowych.

Do odlewania Gra w kalmary: Wyzwanie Teraz otwarte dla aplikacji SquidGameCasting.com. Netflix szuka konkurentów z całego świata, ale muszą być anglojęzyczni – kolejność kontrowersyjna, ponieważ oryginalna seria była w całości po koreańsku. Zasada językowa jest praktyczna, ponieważ wskazówki dotyczące gry są podawane przez mówcę, a każdy gracz musi zrozumieć, co zostało powiedziane. Gracze będą mogli mówić innymi językami, aby mogli mówić i rozumieć angielski. Jeśli serial odniesie sukces, mogą powstać wersje w innych językach, podobnie jak reality show Netflixa Ufnie I Miłość nie ma oka Zostały dostosowane do różnych krajów.

Produkcja jest szczególnie trudna, ponieważ producenci nie wiedzą z góry, kto przetrwa, więc aby stworzyć wersję podążającą za „bohaterami” serialu, konieczne jest uzyskanie odpowiedniego pokrycia 456 zawodników na wczesnych etapach gry. Droga. Wyzwania będą inspirowane dramatyczną serią, ale będą różnice i dodatki chroniące graczy przed obroną.

Gra w kalmary Rozwiedziony ojciec i hazardzista (Lee Jung-jai) bierze udział w tajnym pojedynku, w którym 456 graczy bierze udział w zabawach na placu zabaw, takich jak przeciąganie liny. Przegrani w każdej rundzie zostaną zawieszeni, o ile będzie tylko jeden zwycięzca.

Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób zostanie rozdysponowane 4,56 miliona dolarów z reality show. Czy będzie to zwycięzca, który bierze wszystko, jak serial dramatyczny? A może World Series of Poker, podobnie jak inne turnieje z dużą liczbą uczestników, rozdzieli fundusze pomiędzy ograniczoną liczbę finalistów?

Wyzwanie Koprodukcja Studio Lambert (Ufnie) I ogród (24 godziny w A&E), część studia ITV, które będzie kręcić w Wielkiej Brytanii. Tony Ireland od Stephena Lamberta, Tima Harcourta i Studio Lamberta; A John Hay, Nicola Hill i Nicola Brown z The Garden będą producentami wykonawczymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.