Recenzja sezonu 4 „Cudowna pani Maisel”

Może to z powodu długiej przerwy, a może częściowo dlatego, że twój występ wydaje się trochę przestarzały, ale nowy sezon „Cudownej Pani Maisel”? Nie najlepsze rzeczy, przynajmniej na podstawie kilku pierwszych odcinków. W rzeczywistości wydaje się, że ponownie uderzasz w ten sam liniowiec.

Z pewnością może to być opinia mniejszości Wszystkie najważniejsze nagrody Emmy, które zebrałeś W 2018 r. do „Pchły worek” A ten facet przyszedł Ted Lasso. Ale czwarty sezon – odbicie po chwili pozostawionej na asfalcie, który zakończył najsilniejszy trzeci sezon od ponad dwóch lat – wydaje się trochę zbyt dużym resetem, który sprowadza cię z powrotem do tego punktu głodu. – Podaj czas, kiedy wydawało się, że ukończyłeś szkołę.

To nie znaczy, że obsada (zaczynając od Rachel Brosnahan, cóż, ty) nie jest świetna, ani że nie ma żadnych zabawnych kwestii. Warto również zauważyć, że były Joel (Michael Segen) wyrósł już na nieco charyzmatyczną postać, co z pewnością nie było widoczne podczas premiery serialu w 2017 roku.

Zrozumiałe, że niepowodzenie w twojej karierze powoduje wiele kłopotów dla twojej menedżerki, Susie (Alex Borstein), która jest pod presją, by wsadzić cię z powrotem na scenę.

„Wiesz, co jest we mnie wspaniałe? Kiedy jestem sobą”, mówię jej, wskazując na tę rzecz, gdy pozbywa się instrukcji gry i losowo zaczyna wywoływać stałe procedury dla strumienia świadomości, które oczywiście zostały skrupulatnie napisane. i ćwiczył.

Są też zabawne chwile związane z dalszą rodziną, choć nawet to zaczyna się opłacać. Na przykład jest taka scena, w której wszyscy krzyczą na siebie w Kole Cudów na Coney Island, która zaczyna się dobrze, a potem wydaje się trwać i trwać.

W sumie miło byłoby zobaczyć, jak i gdzie „Pani Maisel” dobiega końca swojej podróży, która wzniosła lustro o mizoginii, z jaką borykały się wówczas feministyczne komedie, a następnie o nierozwiązanych kwestiach, które w tym zakresie istnieją. dzień. Na szczęście Amazon ogłosił w przededniu tej premiery, że nadchodzący sezon będzie piątym i ostatnim, prezentującym możliwość zamknięcia w niedalekiej przyszłości.

READ  Stephen Willheit, twórca GIF-ów, umiera w wieku 74

Program pomógł umieścić Amazon Prime na mapie programowania, więc polecam to scenarzystce i producentce Amy Sherman-Palladino.

Jednak czy wiesz, że małe czerwone światełko z tyłu domu mówi komikom, kiedy ich grupa dobiega końca? Naprawdę miło widzieć, że nawet producenci zdali sobie z tego sprawę, co wskazuje, że czas zacząć podsumowywać.

The Marvelous Mrs.Maisel sezon 4 ma premierę 18 lutego na Amazon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *