Reed Blankenship przeciwko Buccaneers w grze z dziką kartą – NBC Sports Philadelphia

TAMPA — Zespół Eagles nie zagra w podstawowym składzie Reed Blankenship, gdy w poniedziałkowy wieczór na stadionie Raymond James Stadium zmierzą się z Buccaneers w rundzie z dziką kartą.

Blankenship (24 lata) jest oficjalnie nieaktywny.

Blankenship doznał kontuzji pachwiny w 18. tygodniu meczu przeciwko Giants i rozpoczął weekend jako wątpliwy. Przez cały tydzień nie mógł trenować. Blankenship przetestował kontuzjowane biodro na boisku przed trenerami na długo przed ogłoszeniem zawodników nieaktywnych.

Oprócz tego, że Eagles nie mają Blankenshipa, brak jest także debiutanta Sidneya Browna, który pod koniec sezonu zasadniczego doznał kontuzji więzadła krzyżowego przedniego i pauzuje i nie będzie mógł grać w tym sezonie.

Podczas tygodnia treningowego niklowany narożnik Avonte Maddox grał bezpiecznie u boku weterana Kevina Byarda, jedynego zdrowego obrońcy w 53-osobowym składzie. Maddox już wcześniej grał w grę zabezpieczającą i stwierdził, że nie była to duża zmiana. Spodziewamy się, że Maddox ponownie wystąpi dziś wieczorem, ponieważ w drużynie Eagles Bradley Roby i Eli Ricks mogą grać w narożniku Nickel.

Oto pełna lista osób nieaktywnych dla Orłów:

WR AJ Brown (kolano)
Sidney Brown (kolano)
S. Reed Blankenship (udo)
QB Tanner McKee
Najpierw Tyler Steen
DT Moro Ojomo
RB Rashada Penny’ego

Tymczasem rozgrywający Buccaneers Baker Mayfield (żebra, kostka) jest aktywny w tym meczu. Rozpoczął weekend jako wątpliwy i ciężko mu było pokonać zeszłotygodniowe zwycięstwo Bucs nad Panthers 9:0. Dodatkowy dzień prawdopodobnie pomógł Mayfieldowi w tym tygodniu.

W tym meczu Eagles wzmocnili defensywę Orłów, Tristina McColluma i Mekhi Garnera. Zespół Eagles nie umieścił Sidneya Browna w IR, więc żaden z tych zawodników nie jest zapisany do aktywnego składu. Ale szczyty zespołu zostały zresetowane w fazie play-off. Ponieważ dwóch obrońców zostało rannych, Orły potrzebowały większej głębi.

Jeśli drużyna Eagles z piątego miejsca w rankingu zdoła odnieść zwycięstwo nad Buccaneers z czwartego miejsca w rankingu, w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 zmierzy się z Lions. W niedzielę Lions pokonali Rams, wygrywając swój pierwszy mecz w fazie play-off od sezonu 1991.

READ  App State otwiera rok 2023 mocnym zwycięstwem u siebie

Podczas gdy Bucks (9-8) wygrali pięć z ostatnich sześciu meczów w fazie play-off, Orły (11-6) przegrały pięć z ostatnich sześciu.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *