Ric Flair, 73 lata, radzi sobie z presją, jest autorem klasycznego wykonawcy w wygraniu ostatniego meczu zapaśniczego

Nashville, Tenn – Ric Flair dumnie prezentuje swoją markę. Poprowadził tłum w skandowaniu „Woo!” Nawet legendarny zawodowy zapaśnik miał krwotok, z rumieńcem na twarzy i charakterystycznymi siwymi włosami, jak to było w latach 70. lub 80.

Odpowiednio, ostatni mecz zapaśniczy Flaira zakończył się w niedzielę wieczorem tutaj, w całkowicie wyprzedanym ratuszu, czwartą formą Leglocka, ostatnim ruchem, który jest synonimem „The Nature Boy”. 73-letni Flair został oczywiście zwycięzcą w tag team matchu wraz ze swoim partnerem i zięciem Andrade El Idulo przeciwko drużynie Jaya Lethala i Jeffa Jarretta. Frekwencja wyniosła prawie 10 000 na jednego dostawcę radia Fite TV.

Flair był wyraźnie wyczerpany pod koniec swojego pierwszego meczu od 2011 roku, ale w końcu był zdrowy, aby wyjść na szczyt i przeprowadzić wywiad z długoletnim spikerem wrestlingu, Tonym Schiavone. Po walce Flairowi udało się wyjść z ringu, a jego rodzinę powitano w pierwszym rzędzie, a także pro-wrestlingowe supergwiazdy The Undertaker, Bret Hart i Mick Foley.

– Miałem tutaj jeden z najlepszych meczów w mojej karierze z Rickym Steamboat – powiedział Flair. „Cała moja rodzina jest tutaj. Pięć razy żartowaliśmy z mojego małżeństwa. Wszystkie dzieci są tutaj. Jedna żona, ale wszystkie moje wnuczki. Moi przyjaciele są tutaj. Przysięgam na Boga. Nacisk na mnie dziś wieczorem, Kid Rock wchodzi dziś do szatni.” „.

Wyczerpująca walka trwała prawie 30 minut i chociaż było jasne, że Flair nie był tym samym facetem, który przekroczył profesjonalne zapasy w latach 70., 80. i 90., a Andrade, Lethal i Jarrett wykonali większość trudnych ruchów, Flair był w stanie utrzymać swoją wagę. Wylądował ciosami i ciosami, skopał tyłek za niskie kopnięcie, a nawet wziął główkę od Lethala, który trenował z nim przed tym meczem, aby przygotować się do ringu.

READ  Acharya daje Tollywood wielką lekcję

Koniec nadszedł, gdy Jarrett, sam w sobie legenda jako wykonawca z rodzinnego miasta, przypadkowo zastrzelił swoją charakterystyczną gitarę w Lethal, gdy odciągnął Andrade Flair. Drugi szwagier Flaira i promotor kart, Conrad Thompson, rzucił Andrade’owi parę mosiężnych kastetów w pierwszym rzędzie, które Andrade przekazał Flairowi. Flair strzelił mosiężnym strzałem w Jarretta, a następnie włożył go w czwartą formę Leglocka, aby zakończyć mecz.

„Ten mecz jest najważniejszy w mojej karierze” – powiedział Andrade, gwiazda AEW, która jest żoną córki Flaira i jednej z supergwiazd WWE, Charlotte. „…To niewiarygodne, nawet nie mam na to słów. [Flair] Poczuj się lepiej niż mężczyźni w wieku 20 lat. Jest dla mnie inspiracją”.

Flair to 16-krotny były mistrz świata i dwukrotny WWE Hall of Famer. Jest jednym z największych zapaśników w historii biznesu, a jego sława weszła do mainstreamu, nawet teraz. Flair pojawił się w kilku teledyskach czołowych artystów hip-hopowych, w tym w piosence, którą o nim napisał zatytułowaną „Ric Flair Drip” zespołu Offset w 2017 roku. na mikrofonie są kultowe. Wiele z jego fraz to slogany – i oczywiście „Woo!” – powtarzane do dziś.

Styl i ostentacja Flair – wraz z drogimi garniturami, sukniami wysadzanymi diamentami, przyciągającą wzrok biżuterią i butami z krokodylej skóry – jest naśladowany z dala od świata zapaśników.

Flair miała na sobie suknię szacowaną na prawie 40 000 dolarów za odcinek w niedzielę wieczorem. Ale na tym interfejs się skończył i sprawy stały się jeszcze bardziej brudne. W połowie meczu Flair przyłożył sobie żyletkę do czoła, aby spowodować krwawienie, technikę zapaśniczą, aby zwiększyć intensywność walki. Lethal powiedział, że to był jego największy strach, ze względu na nieprzewidywalność tego, jak styl lat 70. zareaguje na ranę.

„To mało znany kontrast”, powiedział Lethal, który walczy o AEW. „Nienawidzę poddawać się tak bardzo w zapasach, ale Rick lubi robić to, co nazywa się chodzeniem i mówieniem. Niewiele jest w planach. Ale mogę przewidzieć, ile ruchów pójdzie. Jedyne, co mogę” Nie można przewidzieć ilości krwawienia, czy można na nich zapanować? Czy było ich wiele? Wyrwały się z naszych rąk.

READ  Rocketry Collection Box Office: Madhavan Film rośnie wraz z głosem, może zobaczyć los podobny do plików Kaszmiru

Jarrett był wzruszony po meczu, mówiąc, że był „przytłaczający”.

„To jego ostatni”, powiedział Garrett, 55 lat, celebryta WWE Hall of Famer, który pełni funkcję CEO WWE. „Jeśli coś pójdzie nie tak, to na mnie. To na innych. Tak się cieszę z Ricka, że ​​nie wiem, co powiedzieć… Jako widz obejrzałeś to i wróciłeś dziś do domu. zaangażowany, to zupełnie inny poziom presji, którego nigdy wcześniej nie miałem”.

Krwawemu Flairowi pomogła Andrade na zboczu na tyłach. Lethal, który w tej historii był wrogiem, wyszedł, a on i Flair wpadli w długi uścisk. Flair był niesamowicie wdzięczny – i ufał – w Lethal, aby przygotować go do ostatniego meczu.

Powiedziałem: „Kocham cię, jesteś właściwym facetem, staram się być taki jak ty, kiedy dorosnę, bo jesteś niesamowity. „Jestem największym zapaśnikiem na świecie” – powiedział Lethal. „Zaczyna płakać i mówi: „Dziękuję. Bardzo dziękuję”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.