Rohan Joshi spotyka się z krytyką za powiedzenie „Skazani na śmierć” w związku ze śmiercią Raju Srivastava | Bollywood

komik Raju Srivastava Zmarł w środę i pozostawił pustkę w przemyśle rozrywkowym. Podczas gdy fani i celebryci nadal opłakują jego stratę, komentarz komika Rohana Joshiego na temat jego śmierci nie spodobał się wielu. Stało się to po tym, jak Rohan odpowiedział na post Atul Khatri dotyczący śmierci Raju Srivastava. Przeczytaj także: Raju Srivastava zmarł z powodu drugiego zatrzymania akcji serca

Atul opublikował zdjęcie Raju na swoim Instagramie i napisał: „RIP Rajubhai. Byłeś inspiracją dla tak wielu. Za każdym razem, gdy wchodzisz na scenę, oświetlasz go. Twoja obecność była taka, gdy ludzie po prostu cię widzieli, była spontaniczny uśmiech na ich twarzach. Naprawdę będzie Ci brakować. Wielka strata dla indyjskiej sceny komediowej”.

do tego, Rohan Joshi Odpowiedział podpisem: „Nic nie jest stracone. Niezależnie od tego, czy to karma, czy to grill, czy cokolwiek w wiadomościach. Raju Srivastava wykorzystał każdą szansę, jaką dostał z nowych komiksów, zwłaszcza po rozpoczęciu nowej fali stania. kanał informacyjny za każdym razem, gdy był zapraszany do nadchodzącej formy artystycznej i nazwał to obraźliwym tylko dlatego, że nie mógł tego zrozumieć i pojawiały się nowe gwiazdy. Mógł powiedzieć kilka dobrych dowcipów, ale nie rozumiał nic o duchu komedii lub obrony czyjegoś prawa do powiedzenia czegoś, nawet jeśli się nie zgadzasz. ^k jego i jego dobroci”.

Wkrótce po tym, jak opublikował komentarz, niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych skrytykowali go za nazwanie śmierci Raju „karmą”. Chociaż komentarz nie jest już widoczny, Rohan wyjaśnił później, że usunął go po luzie. „Yehi soch kar usunął kya kyuki po minucie gniewu, zdałem sobie sprawę, że dzisiaj nie chodzi o moje osobiste uczucia. Przepraszam, jeśli to boli i dziękuję za punkt widzenia” – przekazał DNA.

READ  Kenny Chesney „rozbity” przez śmierć fana po koncercie w Denver

Tymczasem komentarz Rohana „Doomed” również rozwścieczył aktora Iskandar Khair. Podzielił się na swoich Instagram Stories: „Zawsze są ludzie, którzy nie będą idealnym sposobem, w jaki naszym zdaniem powinni być. Ale to jest życie i my jako ludzie i ludzkość musimy sobie z tym poradzić dla naszego zdrowia i szczęścia (moim zdaniem) Ale po przeczytaniu tego o kimś, kto zmarł w Tak wcześnie, jest mi smutno widząc, że młody człowiek, który mógł być zabawny i mądry, prawdopodobnie nie ma ogromnej dawki człowieczeństwa. ”

Historie na Instagramie Sikandara Khaira.

Raju Srivastava zmarł po ponad 40 dniach hospitalizacji w All India Institute of Medical Sciences (AIIMS) w Delhi. Według Kushal Srivastava, bratanka Raju, zmarł z powodu drugiego zatrzymania akcji serca. Został hospitalizowany po ataku serca w hotelu w Delhi 10 sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.