Round Up: Trwają recenzje Steam Deck Valve – jak to wygląda w porównaniu do Switcha?

zdjęcie: zawór

Nowy laptop do gier Valve może być talią Steam Pogoń za zupełnie inną publicznością Ale wciąż rysuje wiele porównań do Nintendo Switcha.

Produkt końcowy jest teraz w rękach wielu sklepów z technologiami i grami wideo, więc jaki jest ostateczny werdykt i jak wygląda w porównaniu z hybrydą Nintendo? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym nowym systemie – czytaj dalej! Zebraliśmy serię recenzji – wiele z nich dotyczy hybryd Nintendo.

Zaczynając od recenzji Steam Deck przez żebrowanyOto próbka wypowiedzi redaktora naczelnego i współzałożyciela serwisu, Chrisa Blunta:

„Steam Deck świeci jak super potężny przełącznik… Naprawdę podobał mi się Steam Deck, kiedy traktowałem go jako potężny przełącznik Nintendo, a nie hybrydę laptopa”.

„…Uwielbiam Nintendo Switch, ponieważ sprawia, że ​​gry wideo są dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej, pozwalając im z łatwością cieszyć się grami w dogodnym dla nich czasie, bez dodatkowej inwestycji czasu lub miejsca. Nie wymaga telewizora – cholera, bez pokoju Living Wanted i nadal uważam, że dla nowicjuszy i osób, które nie są zaznajomione z grami komputerowymi, konsola Nintendo pozostaje najlepszym punktem wyjścia do tego hobby.

„Ale dla ludzi, którzy mają już bibliotekę Steam lub chcą zanurzyć palce w wodach gier na PC, Steam Deck wydaje się uzasadnioną alternatywą. Opiera się na Switchu, aby grać wszędzie i wszędzie, ponieważ teraz gry i zapisywanie plików nie jest powiązane z konsolą Sterowanie Urządzenie działa w chmurze i podąża za mną wszędzie, gdzie mogę uzyskać dostęp do Steam — od Steam Deck po komputer do gier, laptop do pracy i gdziekolwiek indziej, w przyszłości.”

Urządzenia Toma Starszy redaktor Andrew E. Friedman przyznał urządzeniu cztery z pięciu gwiazdek i powiedział, co następuje:

„Jest pewna intymność w graniu w gry na Steam Deck, tak jak na Nintendo Switch. Jasne, mogę grać w gry na moim urządzeniu podłączonym do monitora lub telewizora. Ale czasami czuję się bardziej komfortowo zwinięty na kanapie pod koc z filiżanką herbaty w dłoni. Ta elastyczność zachęciła mnie do grania w niektóre gry, których inaczej bym nie próbował.”

Wes Fenlon z gry komputerowe Dał urządzeniu 85 punktów na 100 i powiedział, że jest to system, który pokochałby facet ze skóry:

„Steam Deck to przenośny system do gier, który może pokochać facet ze Leathermana. Najprawdopodobniej został zaprojektowany przez pracowników Leathermana z Valve, którzy zdecydowali, że laptop do gier będzie działał tylko wtedy, gdy będzie miał duży ekran, dużą gałkę analogową, gładziki , oraz dostęp do odpowiedniego pulpitu Linux pod przyjaznym interfejsem użytkownika. Problem, który zawsze miałem ze Leathermans (proszę się na mnie nie wściekać, chłopaki ze Leathermana) polega na tym, że mini-nożyczki i inne gadżety nigdy nie są tak dobre jak odpowiednie narzędzia, które zastępują. A Steam Deck nie jest odporny Całkowicie poza tym problemem Jacka of all-tras – po dwóch tygodniach z nim nie jest już zamiennikiem mojego komputera stacjonarnego lub przenośnego, takiego jak Nintendo Switch.”

Engadżet Starsza redaktorka Jessica Condit dała nowemu sprzętowi Valve 81 na 100 i chociaż uważa, że ​​porównania Switcha są „dość uczciwe”, to bardziej przypomina połączenie dwóch starszych urządzeń:

„Wiele osób porównuje Steam Deck do Switcha, co jest całkowicie sprawiedliwe, ale po spędzeniu ponad tygodnia z laptopem Valve, myślę, że jest lepsza analogia: Steam Deck to to, co dzieje się, gdy Vita i Wii U dostaną pijani na Linuksie i wstają na nogi. Razem duże dziecko.”

ten IGN Przegląd w toku autorstwa jego redaktora naczelnego, Setha J. Masseya, stwierdził, że:

„Wyświetlacz LCD Steam Deck działa przy 1200 x 800 przy 60 Hz i wygląda naprawdę dobrze. Nie mam żadnych skarg na rozdzielczość – przy tym rozmiarze ekranu maleje zwrot przy pakowaniu w dodatkowe piksele. Muszę powiedzieć, że powiedziałem: wyświetlacz OLED na najnowszym ręcznym ekranie w stylu Nintendo Switch rozpieszczał mnie, a Steam Deck nie do końca odpowiada żywiołowości i przejrzystości, jaką oferuje najnowsza aktualizacja Nintendo. Ale nadal jest całkiem fajnie, zwłaszcza jeśli nie cofasz się między to i ekran OLED. Podobnie jak Switch, obsługuje dotyk, dzięki czemu możesz łatwo poruszać się po menu, a nawet sterować niektórymi grami za pomocą szybkiego dotknięcia tutaj i przeciągnięcia tam”.

„… Ciekawie o tym pomyśleć, z zaledwie kilkoma akcesoriami [Steam Deck] Mógłby to być czyjś komputer, a to nie byłaby zła konfiguracja. Biorąc pod uwagę całą tę wszechstronność, dodatkowy koszt Switcha – który do dziś nie ma przeglądarki internetowej ani aplikacji Netflix – nie wydaje się nierozsądny. Brakuje w nim aparatu, więc nie można go używać do wideokonferencji, ale poza tym jest to przyzwoity mały komputer, który z łatwością radzi sobie z lekkimi codziennymi zadaniami, ale także gra w gry na poziomie, którego nie znajdziesz w innych urządzeniach w tej cenie . „

Więc proszę bardzo – kilka rzeczywistych recenzji Steam Deck Valve wraz z kilkoma porównaniami do Nintendo Switch. Jakie są wasze dotychczasowe przemyślenia na temat Steam Deck? Zamówiłeś już jeden? Czy widzisz to jako zamiennik dla swojego Nintendo Switcha? Zostaw swoje myśli poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *