Russell Wilson handluje z Broncos: Seahawks zgadzają się na mega ruch, który wyśle ​​gwiazdę QB do Denver

wydusić Russell Wilson skończone dla Seattle Seahawks. We wtorek zespół zgodził się na wymianę Wilsona z Denver BroncosJason La Canfora z CBS Sports NFL potwierdza, po tygodniach negocjacji między obiema stronami. Wiadomość pojawia się zaraz po tym Decyzja Aarona Rodgersa zostać z Green Bay Packers W rekordowym porozumieniu nie jest przesadą założenie, że Broncos mogli pociągnąć za spust Wilsona po usłyszeniu, że Rodgers ponownie angażuje się wobec Packerów.

Podczas gdy inni zaangażowani gracze nadal muszą zdać swoje fizyczne wyniki, Wilson podpisał klauzulę o zakazie handlu, zgodnie z Adam Schefter z ESPNi przejść fizycznie z Broncos, więc na koniec wszystko jest oficjalne. Z klauzulą ​​o zakazie handlu w swoim kontrakcie, weteran QB mógł zawetować transakcję, jeśli chciał, ale wygląda na to, że jest gotowy do rozpoczęcia następnego rozdziału w Denver. Transakcja nie może zostać oficjalnie przetworzona, dopóki rok ligowy 2022 nie rozpocznie się w środę, 16 marca o godzinie 16:00 czasu wschodniego,

za manetkęDenver handluje na wybór z pierwszej rundy na rok 2022 (ogólnie nr 9), z pierwszej rundy na 2023, z drugiej rundy na 2022 (na ogół na 40), kolejny z drugiej rundy na 2023 i piąty do 2022 r., aby przejąć Wilsona. Broncos również otrzymają wybór w czwartej rundzie w 2022 roku. Ponadto mówi się, że Noah Fant został wysłany do Seattle.

ESPN Raporty wskazują, że pakiet zawiera również poprzedni wybór z drugiej rundy Drew Lock. Pojawiają się również jastrzębie morskie otrzymasz Shelby Harris w obronie, z Harrisem, który ma pomóc w przyspieszeniu pośpiechu w Seattle, jest w strzępach — 30-latek wyprodukował sześć worków dla Broncos w 2021 roku, który jest również kapitanem w szatni.

To zamyka rozdział dotyczący burzliwej przeszłości Seahawks, roku, w którym Wilson był zdenerwowany brakiem zaangażowania w budowanie zespołu, co doprowadziło do rzekomego zamówienia handlowego, napędzanego głównie przez ogłoszenie przez jego agenta czterech drużyn NFL, które Wilson byłby skłonny Zrzeczenie się klauzuli o zakazie handlu, aby stać się częścią Dallas Cowboys, Las Vegas Raiders, Chicago Bears czy New Orleans Saints. Niedźwiedzie dołożyły wszelkich starań, aby spróbować wylądować Wilsona w zeszłym sezonie, ale Seahawks zmarzli na drodze do wyboru w pierwszej rundzie na Justin Fields, a Cowboys odpowiedzieli na plotki, przyznając Dakowi Prescottowi rekordowy kontrakt.

READ  Plotki MLB: Bliźniaków można przelicytować w Dansby Swanson; Mets szuka ofert za Jamesa McCanna i Carlosa Carrasco

Rok później doniesiono, że Seahawks również rzuciło przywódcom Waszyngtonu twarde „nie” (i prawdopodobnie to zrobił Wilson), mimo że zaoferowano im wiele typów w pierwszej rundzie, a Broncos byli zwycięzcami dwuletniej długie loterie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *