Rzeczniczka Białego Domu Jen Zaki została zdiagnozowana z infekcją Govt-19

43-letni Psaki potwierdził wiadomość we wtorek po południu.

„Dzisiaj, przygotowując się do mojej podróży do Europy, zrobiłem dziś rano test PCR. Ten test wyszedł pozytywnie, co oznacza, że ​​będę postępować zgodnie z wytycznymi CDC i nie będę podróżować dalej w podróży prezydenta do Europy” – powiedział Psaki w oświadczenie. Raport Białego Domu.

Zaki powiedział, że będzie pracował w domu i wróci do pracy osobiście po pięciodniowym okresie izolacji i negatywnym teście Govt-19.

Biden, który wcześniej powiedział, że Saki miał negatywny wynik testu Govt-19 w poniedziałek, we wtorek uzyskał wynik negatywny w teście PCR.

„Wczoraj odbyłem dwa spotkania na odległość społeczną z prezydentem i nie był on uważany za bliskiego łącznika zgodnie z wytycznymi CDC. Przesłanie mojego dzisiejszego pozytywnego testu dzielę się z dużą przejrzystością” – napisano w oświadczeniu Psaki.

Saki Ostatni pozytywny test W oczekiwaniu na swoją ostatnią podróż zagraniczną w październiku.

Zastępca sekretarza prasowego Białego Domu Chris Maker wkroczył, aby wypełnić konferencję prasową Psaki w Białym Domu, dziękując im za „elastyczność” z „dostosowaniami”, gdy rozpoczął konferencję.

Meeger powiedział, że przedstawiciele prasy, którzy wzięli udział w poniedziałkowej konferencji prasowej, nie byli uważani za bliskich współpracowników i że Biały Dom prowadzi obecnie śledzenie kontaktów. Powiedział, że Biały Dom prowadzi obecnie szlak kontaktowy, ale żaden członek zespołu prasowego, który był zdecydowany pozostawać w bliskim kontakcie, nie zostałby ujawniony podczas poniedziałkowej konferencji.

Drugi dżentelmen Doug Mhoff Covit-19 uzyskał wynik pozytywny w zeszłym tygodniuJest to pierwszy znany przypadek Govt-19 w pierwszej lub drugiej rodzinie od czasu objęcia urzędu przez Bidena i wiceprezydenta Kamali Harris w styczniu 2021 roku.
Biały Dom powiedział Harris ostatni test negatywny Niedziela do Govt-19.

W Białym Domu w zeszłym miesiącu, zgodnie z federalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia publicznego, urzędnicy i goście nie byli zobowiązani do noszenia masek ani przerw na spotkania towarzyskie. Oczekuje się, że goście przejdą test Govt-19 przed wzięciem udziału w oficjalnych wydarzeniach Białego Domu.

READ  Prezydent Sri Lanki Gotabaya Rajapaksa powinien ustąpić, powiedział przewodniczący Parlamentu. Protestujący oblegali jego dom

Przypadki Covit-19 w Waszyngtonie spadły ze szczytu na początku stycznia, kiedy kraj stanął w obliczu fali przypadków zmienności omigranckiej.

Historia została zaktualizowana we wtorek o kolejne ulepszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *