Sąd Najwyższy stoi po stronie Republikanów z Wisconsin w sprawie o redefinicję

Podczas sporu sędzia Annette Kingsland Ziegler, pan. Evers napisał, że przesadził z wyścigiem w rysowaniu swojej mapy.

„Historia jest rozproszona przez rasizm, wrogość, dyskryminację” i inne traktowanie – napisał. „Rządy w Stanach Zjednoczonych muszą wznieść się ponad rasowo dzielącą ludzką pokusę i żądać, aby podstawowa godność jednostek była traktowana jako taka: ustawa o równej ochronie wymaga, aby jednostki były traktowane jak jednostki”.

W odpowiedzi, Pan z Partii Demokratycznej. Adwokaci Evers powiedzieli, że ustawodawca i wyborcy, którzy złożyli wniosek w trybie pilnym, nie zostali bezpośrednio poszkodowani w związku z koniecznością bezpośredniego pozwania. Na interwencję Sądu Najwyższego w sprawie przygotowań wymaganych do tegorocznych wyborów jest już za późno; A służenie jako „karykaturzysta dla Wisconsin” nie jest rolą Sądu Najwyższego.

Mapy legislacyjne Wisconsin były najbardziej kiełkujące w kraju w ciągu ostatniej dekady, w wyniku mapy okupacyjnej republikanów z 2010 roku. Przewaga ponad 14 osób w senacie stanowym i większość 63 do 36 w legislaturze.

Pan narysować nowe mapy na podstawie danych ze spisu ludności z 2020 roku. Evers stworzył własną komisję. Republikańska większość zignorowała je w listopadzie, Sąd Najwyższy Wisconsin orzekł Nowe mapy muszą zostać zmienione z map z 2010 roku stworzonych przez Jerry Commandera na podejście „niskiej konwersji”.

Zarówno wojewoda jak i ustawodawca złożyli mapy do sądu, który w tym miesiącu p. Wybrane wersje Eversa. Zgodnie z jego propozycją Republikanie są bardziej skłonni do utrzymania większości ustawodawczej, choć na pewno zmniejszą się o kilka mandatów.

Środowe orzeczenie Sądu Najwyższego rozgniewało demokratów z Wisconsin.

Po odmowie rozpatrzenia roszczeń wynikających z ustawy o prawach głosu, powiedział: „W innych stanach Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych naruszył dziś swój własny precedens i jakikolwiek poziom wiedzy publicznej, ponieważ jest tak blisko sondaży”. Partner Evers, Sachin Tendulkar, powiedział. Jest dyrektorem Programu Sprawiedliwych Wyborów w Wisconsin. „Nie jest jasne, czy prawo większościowe Sądu Najwyższego USA zrobi wszystko, aby wspierać interesy republikanów poza konstytucją i wolą ludu”.

READ  Cały harmonogram czwartej rundy jest prowadzony przez American Cocoa Coffee

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *