Samsung Galaxy S23 Ultra otrzymał pierwszą aprobatę regulacyjną

Ostatnia aktualizacja: 23 września 2022 o 17:29 UTC + 02:00

Niektóre komponenty sprzętowe, z których będzie korzystać seria Galaxy S23, takie jak bateriaWcześniej pojawił się w Internecie. Ale teraz dokończ Galaxy S23 Ultra Wygląda na to, że przeszedł przez chińską agencję regulacyjną 3C.

Samsung posuwa się naprzód z rozwojem Galaxy S23 Ultra, a telefon otrzymał zatwierdzenie 3C wczoraj, 22 września. Aplikacja pojawiła się w chińskiej sieci społecznościowej Weibo (przez RealMiCentral). Niewiele mówi o telefonie poza numerem modelu SM-S918 i faktem, że agencja regulacyjna przetestowała urządzenie za pomocą ładowarki ściennej 25W EP-TA800.

Galaxy S23 Ultra ma trafić na rynek na początku 2023 roku

Aplikacja 3C potwierdza również, że Galaxy S23 Ultra został wyprodukowany w tajskim Nguyen, Wietnam. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Samsung robi Większość jej smartfonów jest w WietnamieJego roczna wydajność wynosi około 120 milionów sztuk.

Jeśli chodzi o odniesienie do ładowarki EP-TA800, nie mówi to wiele o specyfikacji baterii telefonu. Samsung nie dostarcza już smartfonów z ładowarkami ściennymi zawartymi w pudełku (z kilkoma wyjątkami), a Galaxy S23 Ultra nie będzie inaczej.

Samsung pracuje jednak nad nową podkładką do ładowania bezprzewodowego lub Centrum wysyłkowei nosi numer modelu! EP-P9500. Nie zauważono go w 3C, ale firma prawdopodobnie zaprezentuje i uruchomi w przyszłym roku nowy hub ładujący w Unpacked, aby dać klientom Galaxy S23 możliwość bezprzewodowego ładowania smartfonów, słuchawek i smartwatchów w tym samym czasie.

READ  Nie ma USB-C! Bezportowy iPhone 15: Apple upuszcza pięć kluczowych wskazówek na żywo, zanim zabije port ładowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.