Samsung krytykuje komercyjną porażkę, która zmiażdżyła Apple na rzecz iPada

Od czasu do czasu jakaś firma jest przynajmniej trochę zabawna, gdy mówi o kapitalizmie na późnym etapie. Na przykład Samsung nigdy nie wypuścił doskonały Odpowiedź na ogłoszenie naruszające zasady Najnowsza miażdżąca katastrofa PR Apple.

Nieco ponad tydzień temu firmie Apple udało się zirytować niemal wszystkich nową reklamą, która miała pokazać, ile kreatywności można wpompować w iPada Pro i jak bardzo jest on płaski, przedstawiając ogromny siłownik hydrauliczny miażdżący wszelkiego rodzaju urządzenia. Narzędzia, wyposażenie techniczne, farby i okucia. Zostało bardzo pięknie sfotografowane w srebrzystym błękicie Venchy i wywołało ogromne zamieszanie w związku z nierozsądnym prezentowaniem rozkładających się odpadów w czasie, gdy ludzie mają trudności z wyżywieniem swoich dzieci.

jabłko

Szczerze mówiąc, przez chwilę wątpię, czy większość ludzi w ogóle się tym przejmuje (biorąc pod uwagę, że Apple wydaje ogromne kwoty pieniędzy i lobbuje, aby uniemożliwić osobom trzecim naprawianie jego produktów i… Zatrzymuje nawet pobieranie części przed recyklingiemg, podczas gdy jego pracownicy Kompletny Cierpieć Straszne warunkibez żadnych fanfar, było żenująco performatywne), ale była to dobra okazja, aby przeciwstawić się marce, a przy tym stało się wystarczająco głośne i mainstreamowe Aby zmusić Apple do przeprosin.

Ale to zabawniejsze niż fałszywe kłamstwo: „Jesteśmy niesamowici pod każdym względem, ale czasami nasza doskonałość pokazuje najmniejsze pęknięcie i zawsze jest nam przykro”. Przeprosiny wkurzają inne marki. Wejdź do Samsunga.

Oczywiście to wciąż tylko reklama produktu, jej głównym celem jest sprzedaż sprzętu, a nie wyrażanie siły ludzkiej kreatywności, ale wow; Jeśli chodzi o reakcję Apple, udało im się. Zostało odtworzone tak doskonale, że nasza bohaterka przedziera się przez gruz pozostawiony przez Apple, siada na poplamionym farbą postumencie prasowym i wykonuje swój banalny kawiarniany szum.

READ  Pasjonat gier lub okazjonalnych gier, OnePlus 10R 5G to MVP, którego po prostu nie możesz pominąć!

I jest fajnie!

Zatem w 2018 r. Samsung przeprosił W związku z chorobami i śmiercią pracowników w Korei Południowej przyznała, że ​​nie „odpowiednio zarządzała zagrożeniami dla zdrowia” w swoich fabrykach, gdzie w ciągu ostatniej dekady kilkudziesięciu pracowników zachorowało na różne formy raka. (Wyrazy uznania dla AP za ciągłe kampanie i raporty na ten temat.) Wpływ na środowisko w Korei To też jest niesamowite.

Jednak pomysł A Feud Drake’a i Kendricka Lamara w stylu Ciekawie będzie oglądać Apple kontra Samsung, gdy świat wokół nas płonie.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *