Travis Hunter, Quinn Ewers i Donovan Edwards dzielą się okładką EA Sports

DALLAS — Po tym, jak w 2023 roku zrobił wrażenie na pozycji obrońcy i skrzydłowego w Kolorado, Travis Hunter często słyszy, jak ludzie opisują go jako gracza gier wideo. A teraz znalazł się na okładce długo oczekiwanego powrotu gry wideo o futbolu uniwersyteckim studia EA Sports.

Rozgrywający Hunter z Teksasu, Quinn Ewers i Donovan Edwards, dzielą się okładką gry EA Sports College Football 25, której premiera zaplanowana jest na 19 lipca na PlayStation 5 i Xbox Series Great od obecnych graczy.

Osiem dni po tym, jak EA Sports zorganizowało transakcje NIL dla obecnych graczy z college’u, do gry zapisało się ponad 10 000 graczy. Każdy gracz, który się zarejestruje, otrzyma 600 dolarów i kopię gry o wartości około 70 dolarów. Hunter i Ewers byli jednymi z pierwszych znanych graczy, którzy zdecydowali się wziąć udział.

Główna okładka przedstawia Huntera pośrodku, Ewersa po jego prawej stronie i Edwardsa po lewej stronie. Okładka luksusowego wydania przedstawia Huntera, Ewersa i Edwardsa w tunelu w Cotton Bowl w Dallas, gdzie… Szeroki zakres fotografowania i nagrywania filmów Miało to miejsce na początku marca.

„To po prostu błogosławieństwo móc znaleźć się na okładce” – Hunter powiedział ESPN. „Dorastaliśmy, oglądając to i oglądając okładki, a teraz w to gramy. Kiedy byłem młody, czekałem do 12 w południe, aby zdobyć wszystkie NCAA. To była zdecydowanie moja ulubiona gra. Nadal gram w starą grę NCAA 14 do dziś.”

Hunter kreował się w poprzednich grach, mówiąc: „Mam dziewięćdziesiąt lat [rating] Ogólnie rzecz biorąc, jestem całkiem dobry, ale moja prędkość jest trochę powolna. ”

READ  Antonio Conte o zgiełku Tottenhamu: Dwa dni ciszy to tylko oko cyklonu

Były rozgrywający ze stanu Michigan, Denard Robinson, znalazł się na okładce NCAA Football 14. Na ostatniej połączonej okładce w 2013 roku znaleźli się rozgrywający Baylor Robert Griffin III, zdobywca Heisman Trophy z 2011 roku i zwycięzca Heismana z 1988 roku Barry Sanders ze stanu Oklahoma.

Podobnie jak Hunter, Ewers grał w starsze wersje gry po tym, jak EA Sports zaprzestało jej produkcji w następstwie pozwu złożonego przez byłych graczy w związku z wykorzystaniem ich imion, obrazów i podobizny.

„Oczywiście dorastałem w epoce grania w tę grę, ponieważ była ona ważna dla mojej grupy wiekowej” – Ewers powiedział ESPN. „Minęło 10 lat od meczu NCAA i znaleźć się na okładce z tymi dwoma facetami, naprawdę nie potrafię tego opisać słowami. To po prostu zaszczyt”.

EA Sports ogłosiło planowany powrót gry na początku 2021 r., a w grudniu 2022 r. poinformowało, że gra zostanie wydana latem 2024 r. Każda szkoła FBS będzie reprezentowana wraz z rozgrywkami College Football Playoff i meczami w kręgle. Tryby Dynasty i Road to Glory – dwie funkcje z poprzednich gier NCAA, które cieszyły się ogromną popularnością – powrócą do gry, w której pojawią się także aspekty Portalu Transferowego i NIL.

Ewers i Hunter znali się wcześniej i skontaktowali się z Edwardsem przed sesją na okładkę. Zrobili razem zdjęcia wokół Cotton Bowl i nakręcili filmy, na których widać, jak Ewers podaje po trzeciej próbie do Huntera, który w zeszłym sezonie zaliczył 57 przyjęć na odległość 721 jardów i pięć przyłożeń, a do tego miał trzy przechwyty i pięć nieudanych podań w obronie.

„Donovan, Quinn i Travis to niezwykłe talenty, które w zeszłym sezonie zachwyciły i zabawiły miliony fanów futbolu uniwersyteckiego na boisku i są gotowi zrobić to ponownie w tym roku” – powiedział Darryl Holt, starszy wiceprezes i dyrektor generalny EA Sports Group. „. zezwolenie. „Jesteśmy dumni, że możemy włączyć tysiące obecnych sportowców do College Football 25, a zaprezentowanie na okładce tego trio rozgrywających i ich kultowych programów uniwersyteckich idealnie pasuje do rozpoczęcia nowej ery EA SPORTS i futbolu uniwersyteckiego .”

READ  Tor Monako F1 musi zostać dostosowany do „długoterminowego przetrwania”

the W cenę wliczona jest również sesja zdjęciowa Przedstawiciele w mundurach Notre Dame, Georgia, Alabama, USC, Ohio State, Floryda i Oregon. Oprócz Huntera, Ewersa i Edwardsa na okładce znajdują się koszulki z nazwiskami rozgrywającego z Alabamy Jalena Milroe, rozgrywającego z Gruzji Carsona Becka i rozgrywającego z Ohio Quincheona Judkinsa.

Edwards dorastał grając w NCAA Football i Call of Duty i nazwał NCAA Football „najlepszą grą, w jaką kiedykolwiek grałem”.

„Fakt, że nie istniało to od dziesięciu lat, tęsknisz za tym jeszcze bardziej” – powiedział Edwards, który w 2023 roku zdobył 497 jardów i pięć przyłożeń. „Grafika była na najwyższym poziomie, rozgrywka była na najwyższym poziomie, nie było opóźnień, nie było żadnych usterek. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę znaleźć się na okładce i móc reprezentować Uniwersytet Michigan.

Michael Rothstein z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *