Sarah Ferguson świętuje swoje urodziny zdjęciami królowej Elżbiety Corgis: prezentów, które wciąż dają

Sarah Ferguson / Instagram. https://www.instagram.com/p/CjubFlPIhWu/.

Sarah Ferguson / Instagram

Sarah „Fergie” Ferguson Zamieściła zdjęcia, na których świętuje swoje sześćdziesiąte drugie urodziny z późnym wieczorem Królowa Elżbieta Ukochane corgi w sobotę.

„Prezenty wciąż dają” – mówi podpis księżnej Yorku, towarzyszący dwóm zdjęciom na Instagramie przedstawiającym Fergusona z psami na trawniku.

Ten post pojawia się miesiąc po tym, jak ludzie go potwierdzili Psy wrócą do domu Ferguson Arrow ze swoim byłym mężem, Książę AndrzejPo śmierci królowej w wieku 96 W zeszłym miesiącu.

Ferguson powiedział telegraf on jest „wielki zaszczytopiekować się psami, Mick i Sandyi że psy są „skarbami narodowymi” i „dobrze wykształconymi”.

Związane z: Książę William mówi, że dopingujące psy królowej się zepsują

Muick i inny Corgi, Fergus, też byli dane królowej Książę Andrzej, lat 62, podczas zamknięcia w zeszłym roku, kiedy jego zmarły ojciec był Książę FilipBył w szpitalu. Fergus Umierać W maju zeszłego roku królowa witaj piaskowa? Po krótkim okresie.

Związane z: Sarah Ferguson mówi, że królowa Elżbieta „równoważy się” z innymi psami: „wielki zaszczyt”

Sarah Ferguson / Instagram.  https://www.instagram.com/p/CjubFlPIhWu/.

Sarah Ferguson / Instagram. https://www.instagram.com/p/CjubFlPIhWu/.

Sarah Ferguson / Instagram

Teraz psy osiedlają się w swoim nowym domu w Royal Lodge, Windsor, wraz z pięcioma terierami z Norfolk, którymi Fergie już dzieliła się z księciem Andrew.

„Wszyscy balansują, dywan się porusza, a ja się ruszam, ale już się do tego przyzwyczaiłam” – zażartowała.

Muick i Sandy zostali uwzględnieni w postępowaniu pogrzebowym zmarłego króla, kiedy stali przy wejściu do zamku Windsor, aby Witaj w Całunie Królowej podczas jej obowiązkowej służby w zeszłym miesiącu.

Pokrewny książę Andrzej i Fergie, księżna Yorku odziedziczą królową Corgis, ludzie potwierdzają

Ferguson wspomina, że ​​psy przynosiły jej „nieustanną radość”.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się BEZPŁATNY codzienny newsletter LUDZIE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

To była królowa Elżbieta miłośnik psów która w swoim życiu posiadała ponad 30 mieszanek corgi, jamników i corgi, znanych jako „Durgis”.

READ  Yeezy, należąca do Ye, znanego również jako Kanye West, zerwała więzi z JPMorgan przed kontrowersją o antysemityzmie White Lives Matter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.