Serena Williams – Danka Kovinic: US Open 2022 – NA ŻYWO! | 2022 US Open Tenis

Najważniejsze wydarzenia

Williams 1-0 Covinich * (* oznacza następujący serwer)

Serena zdejmuje kurtkę, która z pewnością kosztuje więcej niż szafa przeciętnego dziennikarza, i idzie do pracy. Jej pierwszy serwis wygląda na mocny, ale Kovinic dobrze wraca i wymusza krótkie podstawowe push, zanim straci punkt.

Ale potem odbiera nerwy lub rdzewieje. Serena podwaja błędy raz, wysyłając jeden szeroko, a drugi w sieci. Po trzecim faulu z rzędu robi głęboki wydech, ale podwaja się wielokrotnie. Następuje piąty prosty błąd. Wchodzi kolejny gracz, ale Serena po krótkim spacerze strzela szeroko, dając Kovinichowi dwa punkty przerwy.

wtedy rzeczywista Serena Williams On się pojawia. Mocna wysokość sprawia, że ​​jest to 30-40. Potem as. Potem kolejny.

W ostatnim punkcie miała trochę szczęścia, oddając strzał, który przebił górną część siatki, a Kovinic nie wykorzystał złotej okazji, by odwrócić grę z powrotem do diabła, posyłając ją z powrotem do siatki.

Tymczasem Kolumbia Daniel Ilahi Jalan Rozgrywa pierwszego seta 6-0 przeciwko czwartemu rozstawieniu Stefanos Tsitsipasktóry zawiązał przy okazji piękną kokardkę z podwójnym błędem.

Serena wygrywa!

… rzut monetą. Najpierw będziesz służyć.

Serena wreszcie jest na boisku. Uważamy, że Danka Kovinic też tam jest.

Ach, oto jesteśmy.

Największy rzut monetą w historii Tenis ziemny odbywa się teraz. Albo przynajmniej jedyna osoba ze Spikiem Lee.

– Czy to największy mecz pierwszej rundy, jaki kiedykolwiek widzieliśmy na tym stadionie? Upraszanie Chris Hochman na Twitterze?

Jest z pewnością jedynym poprzedzonym chórem ukraińskim śpiewającym w dwóch językach na cześć Arthura Ashe.

Nie podobałoby mi się, że nie widzieliśmy jeszcze Sereny na korcie, ale to jest porywający występ. Tłum, zamiast narzekać i czekać na wieczorną gwiazdę, wydaje delikatny ryk przed zakończeniem.

READ  Ashleigh Barty przechodzi na emeryturę: numer jeden na świecie ogłasza jej odejście z profesjonalnego tenisa

W typowym amerykańskim stylu sportowym mecz jest właściwie Nie Zaczynamy o 19:00 ET, ponieważ musimy poświęcić trochę więcej uwagi. Fani też wciąż się zgłaszają – Arthur Ashe Stadium jest zapełniony tylko w połowie. Mecze Sereny często nie trwają długo, więc proszę powiedz ludziom, żeby później kupili lody.

Mówiąc o lodach, temperatura wynosi 81 stopni Fahrenheita przy wilgotności 68%. Ale Serena, ikona mody wszechczasów, będzie miała na sobie czarny kostium z długimi rękawami. Do butów robimy plik Pierwszy cytat z wiadomości o butach. Nie będzie nosić diamentów na podeszwie swoich butów, co pasuje do piosenki nowojorczyka Paula Simona, ale założy je gdzie indziej na nogach.

Teraz otrzymujemy prezentacje graczy. Czy to się zacznie przed zmrokiem?

Te błyszczące buty są tym, co Serena Williams nosiła w praktyce.
Te błyszczące buty są tym, co nosiła Serena Williams Ćwiczenie. Fotografia: Elsa/Getty Images

Kim jest przeciwnik?

Danka Kovinich Pochodzi z Czarnogóry. Ma 27 lat. Zajęła 80. miejsce na świecie, spadając z rekordu kariery 46… sześć lat temu. Nie posiada indywidualnych nazwisk. Ale to jest to Najlepszy rok na kierunkachI dotarł do trzeciej rundy w Australii i na Roland Garros.

Najdziwniejsza rzecz – mimo wielu lat jako profesjonalistka ma to nigdy nie spotkałem Serena Williams.

Czy to pierwszy raz, kiedy paparazzi przybyli na trening Danki Kovinić?
Czy to pierwszy raz, kiedy paparazzi przesyłali strumieniowo do pliku? Danka Kovinich sesja treningowa? Zdjęcie: Sarah Steer/Getty Images

miejsce

Ten dwór nie mógłby być bardziej odpowiedni dla pionierki takiej jak Serena. To Arthur Ashe Court, nazwany na cześć czarnego tenisisty przełamującego bariery, w USTA Billie Jean King National. Tenis ziemny Centrum, nazwane na cześć kobiety, która wprowadziła tenis kobiecy na nowe wyżyny.

Serena wygrała to wydarzenie sześć razy. Ma na swoim koncie 23 główne tytuły. To mniej niż rekord, który posiada Małgorzata Dwór, ale wszelkie rozważania, że ​​Kurt wyprzedza Serenę w rozmowie z GOAT (najlepszy tenis, eee, czas) nie mogą być traktowane poważnie. Serena (będziemy używać imienia po części dlatego, że podobnie jak Madonna czy Cher jest lepiej rozpoznawalna pod tym imieniem, a także dlatego, że jej siostra, Wenus Williamsjest też w stratosferze najlepszych sportów wszechczasów) Spędził dwie dekady wyrzucając ludzi z boiska.

Jednak… ten turniej umknął jej, odkąd wygrała po raz trzeci z rzędu w 2014 roku. Upadła w 2018 roku z niezapowiedzianymi wówczas. Naomi Osaka. Zagubiony w przyszłym roku do Bianca Andreescu.

Ale wielcy gracze mają sposób na stworzenie kolejnego świetnego. Czy tak będzie?

Dobry wieczór wszystkim w Stanach Zjednoczonych, dzień dobry tym po drugiej stronie globu i dobry wieczór tym pośrodku.

Dziękujemy za zameldowanie się na mecz All-USA między 10. rozstawieniem Taylor Fritz A Brandon Holt. Fritz powinien oczywiście mieć rozróżnienie, ale… co? Prawidłowy.

Szkoda Fritza, Holta i czwartego nasienia Stefanos TsitsipasWszyscy z nich za kilka minut zagrają na kortach wystawowych podczas US Open, ale mogą też zagrać na Guam. To jest Serena Williams Pokaż, nie bez powodu. Każdy mecz tutaj może być ostatnim, kiedy widzimy wyjątkowego zawodnika na jej największej scenie.

Beau niedługo tu będzie z meczem Zaplanowane rozpoczęcie około 19:30 czasu lokalnego (9:30 AEST / 12:30 GMT). Tymczasem oto mała lektura przed grą:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.