Tak wygląda Ford Mustang siódmej generacji

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Tak wygląda Ford Mustang siódmej generacji

obrazek: twierdza

siódma generacja Ford Mustang Pierwsza od prawie dekady nowa generacja Forda Mustanga ma zadebiutować na świecie 14 września podczas North American International Auto Show, znanego również jako Detroit. Wcześniej Ford był zajęty wydawaniem różnych zwiastunów, aby zmotywować fanów Mustanga. W poniedziałek Ford dał przedsmak tego, co ma brzmieć nowego Mustanga.

Dźwięk jest włączony, przyjaciele:

Jest to najprawdopodobniej Mustang V8, który Mówi się, że będzie w nowej generacji, wraz z czterema cylindramiTak jak obecne modele Mustanga. Powiedział, że w Umierający świat Dodge Chargers i Challengers Ponieważ producenci samochodów stają się elektryczni, zastanawiam się, jak daleko jest elektryczny Mustang, nawet jeśli Mustang Mach-E już istnieje i wydaje się być wystarczająco popularny.

Byłoby jednak całkiem zabawne, gdyby ten dźwięk plucia Forda nie był w ogóle silnikiem V8 lub silnikiem spalinowym, ale pracą inżyniera odtwarzającego dźwięk Mustanga V8, aby pasował do nowego Mustanga EV. A przynajmniej komentujący post na Instagramie Forda będą bardzo rozczarowani.

Zakładamy jednak, że silnik V8 nie ma dowodów inaczej. A jeśli posłuchasz końca, usłyszysz coś, co brzmi jak manualna skrzynia biegów, zdecydowanie nie jest to przypadek ze strony Forda, ponieważ jeśli jest jedna rzecz, o której Ford chce, aby ludzie myśleli w Mustangu, to jest to manualna skrzynia biegów V8, nawet jeśli większość ludzie wybierają automat z czterocylindrowym silnikiem EcoBoost. Wygląda na to, że Mustang siódmej generacji również utrzyma tego ducha, choć wydaje się to idealną okazją do przejścia na elektryczność w branży, która niedawno pogrążyła się w federalnych zachętach podatkowych. Najwyraźniej jeszcze nie.

READ  Wyciek słuchawek Sony WH-1000XM5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.