Serena Williams woła New York Times po tym, jak gazeta omyłkowo wydrukowała obraz Wenus

Historia opowiadała o tym, jak Serena Williams zebrała 111 milionów dolarów na sfinansowanie nowego przedsięwzięcia „Serena Ventures”. Nieprawidłowy obraz nie pojawił się w internetowej wersji historii.

„Bez względu na to, jak daleko zaszliśmy, przypomina się nam, że to nie wystarczy” – powiedział Williams na Twitterze w środę. „Dlatego zebrałem 111 milionów dolarów dla Serenaventures. Aby wesprzeć założycieli, których przeoczyły zakorzenione systemy, nieświadomi ich uprzedzeń. Ponieważ nawet ja zostaję przeoczony”.

Williams zakończyła swój tweet, mówiąc: „W każdej chwili możesz zrobić lepiej”.

The Times odpowiedział na Twitterze mówić„To była nasza wina.”

„Wystąpiło to z powodu błędu podczas wybierania zdjęć do wydania drukowanego i nie pojawiły się one online” – napisało konto NYT Business na Twitterze. Sprostowanie pojawi się w gazecie Al-Ghad.

Tweet Williamsa, który zawierał zdjęcie nieprawidłowego obrazu, szybko zebrał ponad 3000 retweetów i ponad 10 000 polubień.

czasy wspomniany To, że Serena Ventures będzie inwestować w założycieli o „różnych perspektywach” i że firma kierowana przez Williamsa jest „już aktywnym aniołem biznesu z portfelem 60 spółek, w tym SendWave, MasterClass i Daily Harvest”.

W ostatnich latach istnieją niezliczone przykłady serwisów informacyjnych, które błędnie i niezręcznie mieszały Afroamerykanów.

Reporter KTLA przeprosił Samuel L. Jackson w 2014 roku Po wywiadzie błędnie sądził, że to jego kolega Laurence Fishburne.

W 2018 r. Fox News przeprosił za użycie wizerunku Patti LaBelle na cześć zmarłej Arethy Franklin.

READ  Prokurator generalny DC pozywa przywódców Waszyngtonu, właściciela Dana Snydera i NFL za oszukiwanie mieszkańców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *