Sezon 6 Warzone przywraca ulubiony przez fanów tryb gry Zombie

opublikowany: 2023-09-21T18:46:38

Zaktualizowano: 2023-09-21T18:46:52

Activision ujawniło plan działania na sezon 6 Modern Warfare 2 i Warzone, podkreślony przez powrót Zombie Royale.

Modern Warfare 2 i Warzone Sezon 6: The Haunting wykorzystują motyw Halloween. Odpowiednio, aktualizacja dodaje nowych operatorów, takich jak antagonistka Diablo 4 Lilith, Ash Williams z Martwego Zła, Alucard z Hellsing i nie tylko.

Jeśli to nie wystarczy, gracze mogą także walczyć z mini-bossem Diablo 4 „Rzeźnikiem” w nowym trybie ograniczonym czasowo (LTM) lub rozgrywać mecze w nocnej wersji Al Mazrah. Tryb wieloosobowy również włącza się do akcji, przekształcając mapy i tryby, aby lepiej pasowały do ​​upiornego motywu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak wielu uważa za wisienkę na torcie fakt, że sezon 6 oznacza długo oczekiwany powrót Zombies Royale do Warzone.

Wyjaśnienie gry Warzone Zombie Royale

Wielu fanów nadal uważa Halloweenową imprezę „The Haunting of Verdansk” w 2020 roku za jedno z największych osiągnięć Warzone. Zamiast tradycyjnego formatu Battle Royale, gracze po zabiciu zamieniali się w zombie, wywołując niewielką eksplozję podczas meczów.

Rebirth of the Dead przywróciło ten pomysł w 2022 roku, tym razem dodając więcej mocy i umiejętności graczom zombie. Tegoroczne wydarzenie Haunting czerpie inspirację z poprzednich iteracji, łącząc najlepsze elementy obu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

21 września Activision ogłosiło: „Niesławny tryb limitowany z poprzednich wersji The Haunting powraca z zupełnie nowymi innowacjami, a także powracającymi elementami z poprzednich gier Zombies Royale”.

Activision

Warzone przywraca ulubiony przez fanów tryb gry Zombie Royale w kolejnej odsłonie.

Zombie Royale będzie dostępne jako tryb gry na platformach Al Mazrah i Vondel. Podobnie jak w przeszłości, zamiast trafiać do obozów pracy, gracze powracają jako zombie.

READ  Nawiedzony czekoladnik będzie miał jakiś związek ze Stardew Valley

Gracze będą mieli specjalne zdolności, takie jak zombie, a ich misją jest zbieranie strzykawek, aby ożywić ich jako człowieka. W miarę postępu meczu agenci-widzowie odradzają się i dodają chaosu do bitwy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeśli gracz zostanie wyeliminowany, nadal może pomóc swojej drużynie jako zombie. Mecz kończy się, gdy żywi lub nieumarli wyeliminują wszystkich.

Zombie Royale zadebiutuje 17 października w ramach 6. sezonu Reloaded.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *