Shakira zdaje sobie sprawę, że była oszukana przez słoik dżemu, o którym mowa w teledysku z głową w lodówce: raport

Fani Shakiry Myślę, że piosenkarka zdała sobie sprawę, że jej były mąż Gerard Piqué ją zdradza, kiedy wróciła do domu z trasy koncertowej i znalazła pusty słoik dżemu truskawkowego. Je dżem truskawkowy, ale jej mąż i dzieci podobno go nie lubią.

the Kolumbijska piosenkarka Najwyraźniej nawiązała również do wszechobecnego oskarżenia w teledysku, który wypuściła mniej więcej w czasie ich rozstania w zeszłym roku, który pokazał bezcielesnego szefa jej współpracownika „Te Felicito” w lodówce, którą otwiera.

Odkrycie dżemu zostało zgłoszone przez ShowNews Today, wywołując szał w Internecie.

„W chwili, gdy Shakira zobaczyła butelkę dżemu, kiedy otworzyła lodówkę, wiedziała, że ​​to dla niej koniec” – powiedziała. napisał fan na Twitterze. Inny powiedział: „Dowiedziałem się, że mój były oszukiwał podczas dostawy soku w swoim samochodzie. Dowiedziałem się, że Shakira pochodzi ze słoika z dżemem. Nie obchodzi mnie, jak bardzo jesteśmy szaleni lub głośni, kiedy coś jest nie tak, kobiety zawsze odkryć.”

Shakira wydaje nową piosenkę, która szczegółowo opisuje jej związek z EXGERARDEM PIQUE: „I’m good for you”

Shakira mogła oczerniać Gerarda Pique w swoim teledysku „Te Felicito”, kiedy otwiera lodówkę i znajduje w niej autora piosenek Rauw Alejandro. Gwiazda muzyki pop podobno znalazła w swojej lodówce słoik dżemu, co wzbudziło jej podejrzenia co do oszustwa Pique podczas jej nieobecności.
(Bruce Glykas/Shakira/Youtube)

Przedstawiciel Shakiry nie odpowiedział natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

W filmie o kłamliwym byłym Shakirze, który nie jest tym, kim się wydaje, śpiewa o tym, jak „nie znosi ludzi o dwóch twarzach”, „Twoja rana nie otworzyła mojej skóry, ale otworzyła mi oczy. ” Otwiera również lodówkę, aby znaleźć swoją główną gwiazdę w piosence, Rao Alejandro, co według niektórych fanów jest odniesieniem do jamowania Pique.

READ  Zaskakujące powieści Brandona Sandersona wyprzedziły Pebble Clock jako najbardziej udany Kickstarter w historii

W wywiadzie dla brytyjskiego programu „This Morning” w maju zeszłego roku Shakira powiedziała, że ​​w filmie otworzyła lodówkę „aby poznać prawdę. Podchodzę więc do lodówki i kiedy znajduję głowę Rauw Alejandro, co jest dość przerażające. ,” zaśmiała się.

ShowNews Today poinformowało, że w hiszpańskim programie telewizyjnym „Socialite” zauważono, że kluczem jest słoik dżemu. To właśnie podpaliło internet.

45-letnia gwiazda popu również odnowiła swój kolor przed Piqué w zeszłym tygodniu w nowej piosence, która odnosi się do jego nowej dziewczyny jako ekonomicznej wersji Shakiry i mówi, że nie wróciłaby do niego, nawet gdyby ją o to poprosił. .

Shakira (45 l.) i hiszpański piłkarz (35 l.) klasa w zeszłym roku Po 11 latach wśród plotek, że ją zdradza.

Shakira i Gerard Pique poznali się w 2010 roku i zerwali zeszłej wiosny wśród plotek o zdradzie.

Shakira i Gerard Pique poznali się w 2010 roku i zerwali zeszłej wiosny wśród plotek o zdradzie.
(David Ramos/Getty Images)

W „Sesjach muzycznych BZRP, t. 53” We współpracy z argentyńskim DJ BizarrapemPo hiszpańsku Shakira śpiewa: „Byłem poza twoją ligą” i „To jest dla ciebie, żebyś się przestraszył, żuł, połykał, połykał i żuł. Nie wrócę z tobą, nie jeśli będziesz płakać, nawet jeśli ty błagaj mnie.”

Sprawa oszustwa podatkowego Shakiry: prokuratorzy żądają 8 lat więzienia, grzywny w wysokości 24 milionów dolarów po tym, jak piosenkarka odrzuciła umowę Bly’ego

Nazywa siebie „She Wolf”, co jest nawiązaniem do jej piosenki z 2009 roku, dodając: „Kobiety już nie płaczą, kobietom płaci”.

Krytykuje również rzekomą dziewczynę Piqueta, mówiąc: „Zamieniłem Ferrari na Twingo i wymieniłem Rolexa na Casio”.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Spędza „dużo czasu na siłowni, ale może też trochę ćwiczy mózg” – dodaje.

Pique podobno śledził swoją żonę, nosząc Casio i widziano go, jak prowadził Renault Twingo po wydaniu piosenki.

Podobno Shakira buduje również mur wokół swojego domu, aby chronić matkę Pique, która mieszka w pobliżu, według Marca. Nawiązała do swojej bliskości w „Sesjach muzycznych BZRP, Śpiew”, „Zostawiłeś mnie z matką jako sąsiadkę”.

Piosenka znalazła się na szczycie globalnej listy odtwarzania Spotify i pobiła rekord największej liczby wyświetleń na YouTube dla piosenki w języku hiszpańskim od czasu jej wydania w zeszłym tygodniu.

Była para poznała się w 2010 roku, kiedy wystąpił w jej teledysku do „Waka Waka”, oficjalnej piosenki tegorocznych mistrzostw świata. że oni zerwać Ostatnia wiosna.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Mają też dwóch synów, 9-letniego Milana i 7-letnią Sashę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *