Shawn Mendes odwołuje trasę z powodu zdrowia psychicznego: oświadczenie – Hollywood LifePokaż galerięŹródło zdjęcia: Christopher Victorio / ImageSPACE / Shutterstock

Shawn Mendes Odkłada swoją trasę koncertową Wonder World o trzy tygodnie, aby nadać priorytet swojemu zdrowiu psychicznemu. 23-letnia kanadyjska piosenkarka weszła na Instagram, aby opublikować ogłoszenie w piątek, 8 lipca. Aż do odwołania”, zaczął wysyłać SMS-y z postem udostępnionym na swoim kanale.

„Jeżdżę w trasę odkąd skończyłem 15 lat i szczerze mówiąc, zawsze trudno było być w trasie z dala od przyjaciół i rodziny” – dodał. „Po kilku latach spędzonych poza trasą czułem, że jestem gotowy, aby ponownie jechać, ale ta decyzja była przedwczesna i niestety straty na drogach i presja uderzyły we mnie i osiągnąłem punkt krytyczny” – wyjaśnił Sean swoim 69,4 milionom obserwujących.

Następnie potwierdził, że ruch miał na celu skupienie się na jego zdrowiu psychicznym. „Po rozmowie z moim zespołem i pracownikami służby zdrowia, muszę poświęcić trochę czasu, aby wyleczyć i zadbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne przede wszystkim. Jak tylko pojawią się nowe aktualizacje, obiecuję, że dam ci znać” – podpisał Sean , wraz z emoji w kształcie serca.

Shawn Mendes był widziany podczas występu. (Christopher Victorio/ImageSPACE/Shutterstock)

Pochodzący z Pickering w Ontario rozpoczyna 87. trasę historyczną w Portland w stanie Oregon 27 czerwca 2022 r. uderzyć w Seattle Sacramento plecami do siebie. Następnie wrócił do Kanady, aby uczestniczyć w koncertach w Vancouver, Edmonton, Calgary i Winnipeg. Okrągły, aby go wesprzeć Album 2020 cudw tym single „Wonder”,potwór” z Justin Bieberi „Zadzwoń do moich znajomych”. Jego współpraca z innym Kanadyjczykiem Justinem była jak dotąd największym hitem albumu, osiągając ósme miejsce na liście Billboard Hot 100.

Odwołanie wizyt następuje po dziewięciu miesiącach Sean zerwał ze swoją dziewczyną od ponad dwóch lat, Camila Cabello, 25. Piosenkarze „Señorita” potwierdzili swoją separację we wspólnym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie 17 listopada 2021 r. „Postanowiliśmy zakończyć nasz romantyczny związek, ale nasza miłość do siebie jako istot ludzkich jest silniejsza niż kiedykolwiek”, powiedzieli „Rozpoczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i pozostaniemy najlepszymi przyjaciółmi. Doceniamy twoje wsparcie od samego początku i posuwanie się naprzód.” Wasn’t Shawn

READ  Cywilne ławy przysięgłych Billa Cosby'ego będą musiały wznowić obrady po prawie wydaniu werdyktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.