Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, stara się o zmianę nazwiska

Ten wniosek prawny pojawia się w związku z rozwojem batalii rozwodowej pomiędzy Jolie i Pittem, którzy pobrali się w sierpniu 2014 r.

Jolie złożyła pozew o rozwód Incydent w 2016 rokuPowiedziała, że ​​Pete chwycił ją za głowę i zaatakował dwójkę ich dzieci w samolocie.

Mówi, że Pitt również znęcał się werbalnie i oblał swoją rodzinę alkoholem podczas lotu z Francji do Los Angeles.

Zaprzecza tym oskarżeniom.

Para toczyła spór o opiekę nad dzieckiem, w wyniku którego Pete został wykryty Przyznano wspólną opiekę W 2021 r.

Obaj aktorzy złożyli także pozwy przeciwko sobie.

Nieporozumienia między nimi obejmują spory dotyczące własności i wspólnych przedsięwzięć biznesowych, w tym Chateau Miraval.

W lutym 2022 roku Pitt złożył pozew przeciwko Jolie i jej firmie Nouvel za rzekomą sprzedaż jej udziałów w winnicy bez jego rzekomej uzgodnionej zgody.

Dokumenty prawne twierdziły, że Jolie „Chciał wyrządzić krzywdę” O swoim byłym mężu, kiedy sprzedała swój udział w ich winnicy rosyjskiemu oligarchowi.

4 kwietnia 2024 r. zespół prawny Angeliny Jolie złożył wniosek o wycofanie wezwania, twierdząc, że „udowodni” to, że Pitt nie pozwoli jej sprzedać mu swoich udziałów w Château Miraval, chyba że zgodzi się na „przedłużoną” nieujawnianie informacji porozumienie.

Pitt został pozwany w związku z zarzutami, że miliony dolarów z funduszy Château Miraval zostały wykorzystane na osobiste projekty.

READ  Beyoncé transmituje lądowanie Dartha Vadera na południu Francji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *