Skrzydłowy Kansas City Chiefs, Rashee Rice, przeprasza za wypadek samochodowy, w którym ranne zostały cztery osoby | Wiadomości z USA

Według lokalnej policji, w sobotę dwa samochody sportowe jechały autostradą w Dallas i zderzyły się, w wyniku czego cztery osoby odniosły lekkie obrażenia.


śro, 3 kwietnia 2024 r., 23:32, Wielka Brytania

Rashee Rice, skrzydłowy Kansas City Chiefs, mówi, że bierze „pełną odpowiedzialność” za swoją rolę w wypadku samochodowym, w którym cztery osoby odniosły lekkie obrażenia.

W sobotę dwa samochody spowodowały na autostradzie w Dallas zderzenie sześciu pojazdów w wyniku reakcji łańcuchowej.

Policja podała, że ​​23-letni zawodnik futbolu amerykańskiego jechał leasingowanym SUV-em Lamborghini i jechał z dużą prędkością Corvettą, gdy samochody zderzyły się na North Central Expressway.

Policja dodała, że ​​pasażerowie Lamborghini i Corvette opuścili miejsce zdarzenia, nie zgłaszając się ani nie sprawdzając, czy ktoś nie potrzebuje pomocy medycznej.

Mianowanie Media społecznościowe Dzisiaj pan Rice powiedział: „Spotkałem się dziś ze śledczymi z policji w Dallas w sprawie sobotniego wypadku.

„Biorę pełną odpowiedzialność za swoją rolę w tej sprawie i będę nadal współpracować z odpowiednimi władzami. Przepraszam wszystkie osoby, których dotknął sobotni wypadek”.

Rzeczniczka policji w Dallas, Christine Lowman, powiedziała NBC News, że śledczy rozmawiali z Rice i jej prawnikami. Dodał, że śledztwo jest w toku, a świadkowie i ofiary są nadal przesłuchiwane.

Na początku tygodnia prawnik Rice’a powiedział, że współpracuje z władzami, ale nie podał żadnych szczegółów.

Jego zespół, dyrektorzy, powiedział, że był świadomy wypadku, ale odmówił komentarza.

Śledź Sky News na WhatsApp

Bądź na bieżąco z najświeższymi wiadomościami z Wielkiej Brytanii i całego świata, śledząc Sky News

Naciśnij tutaj

To jest limitowana wersja tej historii, więc niestety ta zawartość nie jest dostępna.

Otwórz pełną wersję

Kyle Coker, prawnik w firmie wynajmującej luksusowe samochody The Classic Lifestyle z Dallas, powiedział, że Rice leasinguje Lamborghini.

READ  Ukraiński ostrzał rosyjskiej wioski zabija dwie osoby, gubernator | Wiadomości z wojny rosyjsko-ukraińskiej

Zgodnie z warunkami umowy najmu Rice byłby jedyną osobą uprawnioną do prowadzenia pojazdu, który można wynająć za około 1750 dolarów (1400 funtów) dziennie i którego wartość wynosi około 250 000 dolarów (197 000 funtów).

Przeczytaj więcej ze Sky News:
Festiwal muzyczny Jaya-Z odwołany po raz drugi
Amerykański turysta zginął po szarżowaniu na słonia podczas safari
Lizo wyjaśnia, co oznaczają komentarze „rezygnuję”.

Prawnik pana Rice'a, senator stanu Royce West, powiedział, że jego klient „podejmie wszelkie niezbędne kroki, aby odpowiedzialnie uporać się z tą sytuacją”.

We wtorek West nie odpowiedział na pytania ani nie powiedział, czy Rice prowadził jeden z pojazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *