Śmierć twórcy Yu-Gi-Oh! , Kazuki Takahashi, lat 60

Yu-Gi-Oh

obrazek: Yu-Gi-Oh

Artysta mangi Kazuki Takahashi, znany jako twórca Yu-Gi-Oh Seria (i popularna gra karciana, na której jest oparta) została znaleziona martwa.

takie jak NHK Raporty w formie historii w języku angielskim w Czasy japońskieW środę rano na wodach u wybrzeży Nago w prefekturze Okinawa znaleziono zwłoki unoszące się na wodzie. W czwartek urzędnicy japońskiej straży przybrzeżnej potwierdzili, że ciało należało do Takahashi i że „obecnie badają przyczynę śmierci”.

Takahashi rozpoczął karierę mangi w 1982 roku, a przez następne 14 lat walczył o sukcesy w takich tytułach jak walka na hak A Tenenchoku Danji Burai. W 1996 roku został zwolniony Yu-Gi-Oh Reszta była historią.

Oprócz tworzenia mangi Takahashi – który miał pewne doświadczenie w projektowaniu gier – zaprojektował także zarys gry zręcznościowej (pierwotnie nazywanej Magia i czarodziejeale później zmieniono na potwory pojedynkowePojawiła się w samej serii, która została po raz pierwszy wydana w 1999 roku jako fizyczna gra karciana w Japonii przez Konami i pękać. Ukazał się w Ameryce w 2002 roku i nadal jest popularny na całym świecie.

Oprócz mangi (która sprzedała się w dziesiątkach milionów egzemplarzy) i gry karcianej (która sprzedała się w dziesiątkach milionów egzemplarzy) miliardy liczba kart), Yu-Gi-Oh Zainspirował również wiele innych wystąpień medialnych, takich jak kilka pełnometrażowych seriali animowanych, wiele filmów, wersji książkowych i oczywiście adaptacji gier wideo. Ostatni Yu-Gi-Oh Gra, mistrz pojedynkuWydany wcześniej w 2022 roku na PC, Switch, Xbox i PlayStation, W swoim czasie przyciągał ponad 200 000 jednoczesnych graczy na samym Steamie.

كان تاكاهاشي لا يزال نشطًا في مشهد الكوميديا ​​؛ كان لا يزال يشارك في قرارات إبداعية أوسع نطاقًا يو غي أوه، و Zaledwie dwa tygodnie temu pracował nad współpracą z Marvelemz udziałem Iron Mana i Spider-Mana.

READ  Trzy znaki zodiaku z najlepszymi horoskopami od czwartku 2 czerwca 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.