Sonic przebierał się, a Shadow podekscytował tłum

Sonic the Hedgehog zawsze zdaje się znajdować sposoby na pokonanie swojego rywala i wroga, Cienia. Tym razem szaleje Supergwiazdy Sonica Ma na sobie body, które sprawia, że ​​wygląda dokładnie jak jego czarno-czerwony odpowiednik. Nowy kostium wygląda jak jakiś kosmiczny horror, a jego ujawnienie wywołało lawinę komentarzy w Internecie, w których żartowano na temat przerażającego, ale zabawnego nowego wyglądu Sonica.

Ten kostium zasadniczo zmienia Sonica w cień od stóp do głów, z wyjątkiem małego okrągłego wycięcia na jego twarzy. Onesie to nowy darmowy kostium w Supergwiazdy Sonica Został wydany w czwartek, aby uczcić ogłoszenie Pokolenia Sonic x Shadow. Może to być tylko prosty dodatek kosmetyczny, ale od tego czasu wiąże się z dodatkową dawką frywolności Supergwiazdy Sonica W rzeczywistości nie obejmuje Cienia jako grywalnej postaci. Zamiast tego ten sztuczny kostium cienia sprawia, że ​​dodatek wydaje się rodzajem drwiny. Przepraszam, cień!

Jednakże, jak niektórzy zauważyli, dodanie kostiumu Cienia jest zabawniejsze niż samo dodanie go do gry. Teraz ludzie w Internecie dzielą się zabawnymi komentarzami i grafikami fanów na temat przeklętego kostiumu Sonica na X.

Sonic przebrany za Cienia to nie jedyna ważna wiadomość od naszego ukochanego niebieskiego jeża. Nadal ma zagrać w trzeciej aktorskiej adaptacji serii gier wideo. Sega ogłosiła także ponowne uruchomienie gry z 2011 roku Pokolenia Sonica, generacja cienia Sonic x, Jeśli grasz na PlayStation pod koniec stycznia. Jeśli nie jesteś Dziewczyną Cienia, to też jest w porządku. Paramount udostępniło nowy zwiastun i szczegóły nadchodzącego serialu aktorskiego studia Paramount, którego bohaterami są także Knuckles.

READ  Naukowcy z Chin mogli wynaleźć muszlę klozetową na nowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *